Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Перехід від теорії до практики

Завдяки старанням кафедри біотехнології і мікробіології та зусиллям деканату факультету БТЕК, шестеро наших студентів 4-го курсу (Підгерська Тетяна, Жданюк Валентина, Житинська Ріта, Жалюк Дарія, Нагорна Аня та Ракс Мирослав) отримали чудову можливість проходити практику на одному з провідних підприємств України ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Слід зазначити, що ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Усі етапи біотехнологічного виробництва в компанії «BioNorma»

Кожного року студенти 4 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ проходять технологічну та переддипломну практику на різних підприємствах фармацевтичної, біотехнологічної і харчової галузей промисловості. Цієї зими Марина Качківська, Костя Цвєтков і Вадим Мурка відправилися на біотехнологічне виробництво, що належить компанії «BioNorma», працівники якого тепло прийняли здобувачів-біотехнологів і відразу показали усі закуточки виробничої і адміністративної зон.

«BioNorma» – це компанія, що займається розробкою нових і вдосконаленням старих технологій різноманітних продуктів, основою яких є мікроорганізми. Наразі біопрепарати необхідні усім представникам аграрної сфери – від звичайного фермера, який захотів вирощувати на своїй ділянці різноманітні культури, до потужного сільськогосподарського підприємця, що має гектари землі. До складу даної компанії, крім біотехнологічного виробництва, входить приватний Інститут агробіології, що займається розробками в галузях агрономії, біотехнології, мікробіології і екології.

Виконання наукової роботи – реальна можливість бути корисним для суспільства

Переддипломна практика – це час, який магістранти-науковці кафедри біотехнології і мікробіології можуть використати для завершення експериментальної роботи, оформлення результатів досліджень та виконання індивідуального завдання. Так під час проходження практики на базі кафедри БТМ я мав час для того, щоб систематизувати результати отримані за час виконання наукової роботи у відділі моніторингу пухлинного процесу та дизайну терапії Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Реєстрація – один з ключових відділів фармацевтичного підприємства

Карантин зупинив багато сфер людської діяльності, але не фармацевтичні виробництва та студентів-магістрантів 2-го року навчання кафедри біотехнології і мікробіології, які весь період літніх канікул чекали початку їхньої переддипломної практики на них. Тож вже 1 вересня мені вдалося потрапити на очікувану практику, яка проходила на ПрАТ Фармацевтична компанія «Дарниця».

ФК «Дарниця» – це одне з найпотужніших фармацевтичних підприємств України. Воно має більше 60 препаратів у портфелі розробки та 280 препаратів в портфелі з фокусом на кардіологію, неврологію та проблеми болю, які реалізуються не тільки на території України, а й експортуються ще у 16 країн світу. Виробництво всіх цих препаратів здійснюється на сучасному обладнанні та за вимогами GMP.

Освоєння нюансів процесу валідації в фармацевтичній компанії "Дарниця"

На сьогодні у зв’язку з пандемією все більше підприємств різноманітних галузей працюють дистанційно, проте незважаючи на ці тимчасові труднощі нам, магістрантам ІІ року навчання Іванову Микиті та Гриненко Віталію, пощастило проходити переддипломну практику на одному з фармацевтичних гігантів України – Фармацевтичній компанії «Дарниця».

Після спілкування з менеджером з управління персоналом ми обрали відділ управління якістю, а саме напрям валідації та кваліфікації, керуючись можливістю на власні очі побачити роботу спеціалістів, без  схвалення яких не можуть починати будь-які процеси з виробництва лікарських засобів.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка