Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Креативний підсумок навчання: чи може залік бути веселим?!

Навчальний рік добігає кінця. Повномасштабна війна в нашій країні, звичайно, внесла свої корективи і у навчальний процес. Проте, навіть таке сьогодення для студентів кафедри та їх викладачів − не перепона. Тож, магістри вирішили поділитись враженнями від вивченого предмету.

Олександр Жолобко, група ФБ-1-2м: «Ось і ми пройшли цей довгий шлях під назвою «Системи менеджменту якості у виробництві». Звичайно, закінчився він нелегко, адже нові реалії диктують свої правила. Проте, злагодженому механізму – яким ми, студенти, стали з викладачем за рік – плідно працювати нічого не завадить. Не стали перешкодою ні режим роботи on-line з повільним інтернетом, ні постійні тривоги. З впевненістю можу сказати, що у цьому семестрі ми піднялись ще на одну сходинку ближче до майбутнього професіоналізму, адже пройдений матеріал дозволив вивчити найрізноманітніші аспекти «внутрішньої» роботи фармацевтичних виробництв: стандартизація лікарських засобів, системи якості, фармацевтична розробка, система фармакологічного нагляду, реєстрація та сертифікація лікарських засобів. Величезний перелік того, що стане у нагоді в майбутній роботі. Тож, хочеться подякувати та побажати успіхів Світлані Олександрівні. Дякуємо і до зустрічі!»

Олександра Максимець, група ФБ-1-2м: «Предмет «Системи менеджменту якості у виробництві» викладався нашій групі ФБ-1-2м цілий рік. За цей час у нас були різні форми викладання: наживо в аудиторії університету, онлайн через платформу zoom, а з нещодавніх пір і зовсім перейшли на систему Moodle. Пари проводилися завжди продуктивно: доповідачі готували презентацію, а слухачі, в свою чергу, уважно слухали, а потім задавали питання. Таким чином, Світлана Олександрівна контролювала та перевіряла нашу підготовку та опрацювання матеріалу.

Особливо запам‘яталася мені наша остання пара. Залік ми вирішили провести у інтерактивній формі: студенти поділилися на групки та підготували різні цікаві ігри-завдання. Гра «Хто хоче стати мільйонером», Кахут, кросворди- це все дало змогу нам, здобувачам, проявити свою творчість, а викладачу- оцінити наші знання з предмету.

Загалом, вся та інформація, яку ми вивчили протягом всього періоду викладання, є дуже цінною для нас у майбутньому, коли ми всі підемо влаштовуватися на роботу мрії.»

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Креативний підсумок навчання: чи може залік бути веселим?!