Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Як АФІ стають лікарськими препаратами або основи розробки лікарських засобів

За вікном весна, починає пригрівати сонце… Зазвичай у такий період студентів можна зустріти в парку на лавці, а не на лекції за партою. Але це абсолютно не стосується студентів магістрів першого року навчання, адже лектор Лич Інна Валентинівна попіклувалась аби зацікавити студентів і зробити лекції захопливими і пізнавальними. Замість «сухого» викладення робочого матеріалу студенти мають нагоду поспілкуватись з професіоналами своєї справи, спеціалістами у сфері фармацевтичних виробництв.

Так, на минулому тижні на лекцію до студентів-магістрів знову завітала представниця корпорації «Артеріум» експерт з питань GxP Краснощок Любов Михайлівна. Всі присутні затамували подих у очікуванні, адже Любов Михайлівна вже не вперше завітала до нас. Попередня її лекція «Забезпечення якості лікарських засобів» викликала у студентів багато позитивних емоцій та запитань, на які вони отримали ґрунтовні та професійні відповіді.

Цього ж разу Любов Михайлівна поділилась своїм безцінним досвідом за темою «Основи розробки лікарських засобів». Студентам магістрам ця тема була особливо цікавою та актуальною. Лектор розповіла багато захопливих фактів про розробку лікарських засобів. Завдяки цій лекції студенти дізнались: різницю у процесі розробки оригінальних лікарських засобів та генериків, особливості вибору первинного та вторинного пакування для різних лікарських форм та вимоги до пакувальних матеріалів. Студенти отримали багаж нових знань та закріпили те, що знали з дисципліни «Фармацевтична розробка ЛЗ».

А по закінченню лекції знову ж посипався град запитань від студентів, всім кортіло знати чи застосовуються ті чи інші технології на практиці. Адже як кажуть студенти: «Прочитати у підручнику добре, а почути як це діє на практиці все таки краще». Любов Михайлівна з радістю та професіоналізмом відповіла на всі запитання, не залишивши байдужим нікого в аудиторії.

Студенти-магістри висловлюють подяку Лич Інні Валентинівні за те, що надає можливість черпати знання та переймати досвід у професіоналів своєї страви. А також дякують Краснощок Любові Михайлівні, експерту з питань GxP компанії «Артеріум» за приділений час і пізнавальні лекції та сподіваються на ще не одну зустріч!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Як АФІ стають лікарськими препаратами або основи розробки лікарських засобів