Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Гудзенко Олена Володимирівна


Cтарший викладач кафедри, кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу біохімії мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології НАН України. Працює на кафедрі з 2017 року.

Закінчила НУХТ за спеціальністю “Біотехнологія” у 2003 р. З 2003р. працює в Інституті мікробіології і вірусології Національної академії наук України – спочатку провідним інженером, потім молодшим науковим, а в даний час науковим співробітником відділу біохімії мікроорганізмів. У 2013 році була нагороджена стипендією президента України.

2009-2013 рр. – навчалась у аспірантурі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ.

У 2013 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук (спеціальність 03.00.07 – мікробіологія) на тему «α-L–Рамнозидази Cryptococcus albidus і Eupenicillium erubescens».

Є автором 78 публікацій, у тому числі 37 статей, які опубліковано в провідних українських та іноземних виданнях, з яких 28 опубліковано у журналах науко-метричної бази даних SCOPUS.

Викладає дисципліну «Біобезпека і біоетика».

Науковий напрямок – дослідження α-L–рамнозидаз мікроорганізмів, виділених з представників бактерій, мікроміцетів, дріжджів.


Ви знаходитесь тут: Про кафедру Колектив кафедри Гудзенко Олена Володимирівна