Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Волошина Ірина Миколаївна


Доцент кафедри, кандидат технічних наук.

у 2001 р. закінчила Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Біотехнологія», кваліфікація спеціаліст з біотехнології.

У 2008 р. захистила дисертацію на тему «Розробка технології синтезу поверхнево-активних речовин нафтоокиснювальними бактеріями» та отримала диплом кандидата технічних наук за спеціальністю біотехнологія. З 2011 року – доцент кафедри біотехнології мікробного синтезу Національного університету харчових технологій. У 2014 р. присвоєне вчене звання доцент кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ.

У науковому доробку понад 80 друкованих праць, в тому числі статті у фахових наукових виданнях, виданнях, що входять до наукометричної до наукометричних баз Springer, Index Copernicus, Google Scholar, РИНЦ, конспекти лекцій і методичні рекомендації. Співавтор учбового посібника під грифом МОН України «Біологія клітини» (Київ, РПЦ НУХТ, 2016 р, 300 с.), який рекомендовано для підготовки спеціалістів-біотехнологів по всій Україні.

Викладає дисципліни:

• Технологія косметичних лікарських засобів

• Технологія пробіотиків та вакцин

• Фармацевтична розробка лікарських засобів.

Сфера наукових інтересів: біотехнологічні аспекти лактобактерій, косметичні лікарські засоби, біобезпека та біохахист.

Сертифікований спеціаліст «Laboratory Biorisk Management» в рамках партнерського проекту УНТЦ з ЄС – «Розвиток знань й передача кращих практик з біозахисту, біобезпеки та управління біоризиками» за матеріалами Брадфордського університету, Сполучене Королівство. Участь у роботі семінару за підтримки Ради національної безпеки та Брадфордського университету «Стан освіти з питань біобезпеки і біозахисту в Україні».

Стажування у Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет», 2019 р.


Ви знаходитесь тут: Про кафедру Колектив кафедри Волошина Ірина Миколаївна