Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вражаюча наукова перемога на конференції ПАТ «Фармак»

Фантастично, інформативно, вражаюче! Скільки ще можна підібрати прислівників щоб описати вчорашню подію? Ні, ніхто з нас не виграв у лотерею, однак, повірте, відчуття – ніби «щасливий білет» – у нас в кишені! Не будемо говорити загадками і передаємо вітання з VI науково практичної конференції «Наука та сучасне фармацевтичне виробництво», яку традиційно організовує флагман фармацевтичної індустрії нашої країни ПАТ «Фармак». Вже другий рік поспіль молоді науковці нашої кафедри беруть участь у роботі конференції. Цьогоріч BIOTECHівці, представляли результати власних наукових досліджень у постерних доповідях: «Antiviral activity of interferon and Ceria on the Vesicular Stomatitis Virus model in vitro» (Оксана Боднар, магістрант І року навчання), «Пробіотичні властивості пігментсинтезувальних штамів бактерій роду Bacillus з метою перспективних для створення нових пробіотиків на їх основі» (Віталій Гриненко, студент 4 курсу), а також «Destruction of bacterial biofilms under the action of surface-active substances Nocardia vaccinii IMB B-7405» (Лілія Ключка, аспірант).

Окрім того не можна не відзначити магістрантів ІІ року навчання, які, до речі, працюють на ПАТ «Фармак»: Вероніку Макієнко (фахівець Служби директора з розвитку бізнесу) та Дар’ю Луцай (фахівець Департаменту відділу контролю якості). Дівчата виступили з усною доповіддю на тему: «Alternative to antibiotics antimicrobial substances of microbial origin».

Високий науковий рівень роботи та знання англійської мови були вирішальним фактором, який і вплинув на результати участі у конференції. Так, з 23 усних доповідей, дипломами були нагороджені лише три. А тепер здогадайтеся, хто повернувся додому з одним із них? Так, це були Вероніка і Дар’я, які поповнили скарбничку наших нагород дипломом ІІІ ступеня! Не повернулися з пустими руками і ті, хто готував стендові доповіді. Кожен з учасників отримав сертифікат учасника і приємний подарунок – подарункову карту для придбання товарів у магазинах мережі «Цитрус».

Не можна не наголосити на тому, що цьогорічний гість конференції Dr. Marco Guerrini, який є заступником директора Інституту хімічних та біохімічних досліджень “G.Ronzoni” в м. Мілані (Італія), відзначив високий науковий рівень роботи наших дівчат та побажав високих майбутніх досягнень.

Ми дякує керівництву ПАТ «Фармак», усім організаторам конференції (серед яких виявилось напрочуд багато випускників кафедри минулих років) за запрошення та високий, хоча ні, НАЙВИЩИЙ рівень проведення конференції. Ми пишаємося нашими дівчатами-магістрантами, які серед студентів-доповідачів усіх вищих навчальних закладів, що орієнтовані на підготовку фармацевтів та біотехнологів (а цих ВНЗ на конференції було представлено з десяток), єдині повернулися з нагородою. А це, повірте, свідчить про правильний напрям у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Події у світлинах

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка