Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ВСТУП ДО ФАХУ або хто такий біотехнолог?!

Важливою особливістю підготовки на кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ фахівців з біотехнології є постійний моніторинг позицій і потреб стейкхолдерів – як потенційних роботодавців, випускників кафедри, так і викладачів, здобувачів відповідної освітньо-професійної програми. На основі відгуків випускників вносяться зміни до навчальних планів підготовки за ОПП та робочих програм дисциплін з врахуванням потреб ринку праці, а анкетування здобувачів дозволило врахувати їх побажання, наприклад, щодо збільшення обсягу курсів чи введення нових. Так, з цього навчального року для першокурсників-біотехнологів викладається дисципліна «Вступ до фаху», яка спрямована на підготовку здобувачів до навчання в університеті та отримання знань, що необхідні для розуміння становлення біотехнологічної науки, промисловості та біоінженерії. Саме на одну з таких лекцій дисципліни було запрошено випускника кафедри Станіслава Дубова, фахівця зі стандартизації, сертифікації та якості ТОВ «УНІ-СЕРТ».

Станіслав вже мав досвід працевлаштування і роботи у закордонній компанії, а наразі реалізовує свої професійні вміння у вітчизняній компанії, яка є акредитованим органом з оцінки відповідності медичних виробів та засобів індивідуального захисту. Він щиро поділився з студентами своєю школою життя в університеті – навчанням, труднощами, необхідністю опанування як дисциплін загальної підготовки так і професійного спрямування, доцільністю займатися науковою роботою і зазначив, що кафедра надає кожному здобувачу можливість стати конкурентоспроможним на ринку праці. Головне – правильно скористатися цими можливостями.

А своїми враженнями від зустрічі поділилися наші першокурсники:

Косяк Анна: «Станіслав з радістю відповів на наші запитання, змотивував до дій, а також дав дуже корисні поради, які допоможуть нам на професійному шляху. Зазначив, що однією зі складових успіху є вивчення мов, а також внутрішнє бажання розвиватися і тоді все буде добре!»

Галецький Михайло: «Станіслав давав поради першокурсникам, а точніше повідав про свої помилки, які допускав ще коли навчався в НУХТі, які предмети потрібно наполегливіше вчити. Далі, як це не дивно звучить, Станіслав розповів, хто такий біотехнолог в деталях і які його задачі, де можна працювати з дипломом біотехнолога? Лекція залишила багато приємних вражень, адже зараз я напевне знаю куди мені потрібно рухатись і, що робити, щоб досягнути успіху!»

Онищенко Анастасія: «Стас звернув увагу на головні аспекти у складанні резюме та проведенні співбесід. Отже, за словами Станіслава треба вміти правильно “продавати свої мізки”, тобто у резюме писати про весь науковий досвід та навички, які здобули під час навчання в університеті, адже тут ми отримуємо базу, яка є фундаментом для нашого подальшого розвитку і є дуже цінною для роботодавця. Почули досить цікаву та оригінальну відповідь на питання “Як пояснити іншим, хто такий біотехнолог?” якою, напевне, тепер буде користуватися кожен. Ця зустріч дійсно була цікавою та корисною для кожного з нас. Особисто мені дуже сподобався такий формат.»

Захаров Артур: «Станіслав порекомендував поки що не думати про вечірки та гулянки, а краще у вільний час займатися самоосвітою й саморозвитком, приділяючи особливу увагу вивченню англійської мови, бо на сьогодні володіння англійською – запорука успіху на ринку праці. Відповів на багато наших запитань, починаючи "Як пояснити оточуючим, хто такий біотехнолог і чим він займається?" і закінчуючи "Чи можна подолати таке захворювання як рак, і яким методом це буде найефективніше?". Ми почули багато корисної інформації, яка допомогла зрозуміти наскільки важливими є біотехнології в багатьох сферах життєдіяльності. Це дійсно топова та надзвичайно важлива галузь, яка зможе вирішити багато питань сучасності та майбутнього.

Хочу висловити велику вдячність лектору Наталії Миколаївні Грегірчак та Станіславу Дубову за цю відео-конференцію, бо саме такі зустрічі є поштовхом, щоб розвиватися та самовдосконалюватися, виникає велике бажання творити, вчитися та ставати такими ж досвідченими й успішними спеціалістами.

З великим задоволенням чекатиму наступної зустрічі з випускниками, що зможуть поділитися цікавою та корисною інформацією для нас та для нашого майбутнього.»

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка