Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Як ми обрали біотехнологію

Вже незабаром сесія – студентське хрещення у першокурсників. Саме після цього вони повною мірою відчують себе студентами. На початку навчального року ми вже публікували враження від початку навчання та перших днів в університеті. А тепер на порозі сесії ділимось ще однією підбіркою відгуків наших першачків. Тож, що спонукало їх обрати саме біотехнологію своєю майбутньою спеціальністю, як приймалось одне з найважливіших у житті рішень…

Духота Тетяна:

«Мій шлях розпочався з вибору університету та спеціальності, з якою я б хотіла пов’язати своє життя. Насправді для мене це було досить складно, але все ж таки я змогла зробити свій вибір на користь Національного університету харчових технологій (НУХТ). Та все закінчитися на цьому не могло, адже по переду були підготовка та здача ЗНО.

Пройшовши й цей етап, який містив у собі хвилювання та невеличкий страх, почався інший – очікування рейтингових списків. В очікуванні час тягнеться дуже довго, адже так хотілося вже дізнатися, куди ж я змогла вступити. Нарешті дочекавшись цього вирішального дня, я дізналась, що таки змогла пройти на бюджетну форму навчання до НУХТу, на спеціальність “Біотехнології та біоінженерія”. Як на мене, емоції, які я відчувала в той момент, просто не можливо описати словами, це була неймовірна радість та гордість за себе. Тепер можна впевнено сказати, що в моєму житті відкрилася нова сторінка, на якій я сподіваюсь будуть переважати позитивні емоції.»

Захаров Артур:

«Підчас дорослішання перед людиною завжди постає важливий вибір. Можна сказати вибір усього наступного життя – миті вибору майбутньої спеціальності та університету. Хоча я мав труднощі з вибором спеціальності, проте з університетом такого не було. Перечитавши безліч відгуків та поспілкувавшись з старшокурсникам я одразу вирішив, що хочу вступити до НУХТ та стати частинкою великої, дружньої та привітної родини Нухтят».

Гіріна Анастасія:

«Ще починаючи з 10го класу я думала, в який саме університет та на яку спеціальність, я більш за все хочу вступити. Але через величезну кількість різних варіантів цей вибір було дуже важко зробити. На щастя, я мала змогу відвідати НУХТ на дні відкритих дверей і саме тоді вирішила, що хочу подавати документи саме сюди. Перш за все, коли я тільки подала документи і мене додали до групи першокурсників у соціальній мережі, де я мала змогу поспілкуватися з людьми, з якими проведу наступні 4 роки, вже тоді я зрозуміла, наскільки веселим буде студентське життя. Насправді, досить важко передати всі свої емоції лише в невеликому есе тому що, вступаючи в університет складається враження, що ви починаєте нове життя і звісно, вас переповнює широкий спектр емоцій: починаючи від бурхливої радості і закінчуючи страхом, через все нове та невідоме.»

Васильєва Олександра:

«Вибір майбутньої спеціальності – це болюча тема для випускників шкіл та їх батьків. Тому спочатку обрати спеціальність мені було важко. Наслухавшись різних порад, я прийняла рішення шукати спеціальність, яка МЕНІ буде цікава і дасть можливість широко застосовувати свої знання в майбутньому. Нарешті визначилася – я хочу бути біотехнологом!

Але зрозуміла, що моїх знань може бути не достатньо: пандемія, карантин, дистанційка і самоосвіта. Караул!!! I realized that it was time to find a university that could give me this knowledge !!! – Терміново треба обрати супер-ВУЗ!

Визначилася, і дуже сподіваюся, що мій вибір буде правильним. Вже в приймальній комісії мене прийняли тепло, з посмішкою. Приємно, що одразу організувалися чати з старшокурсниками, нашими кураторами та деканом, які відповідали на мільйон наших "глуздих" та безглуздих запитань. Подяка їм величезна за такий он-лайн курс молодого бійця. Саме завдяки цьому, наші перші кроки по території вузу були впевненими, а початок навчання, хоч і дистанційний, добре організований, цікавий і доступний. Я знаю, що у нашому університеті викладають професіонали і знавці своєї справи, тож сподіваюся, що набуду тут тих знань – які хотіла б отримати, і матиму гарну професію. Цього бажаю усім нашим студентам!»

Піхало Владислава:

«Чому я стала біотехнологом? На мою думку, будь-яка професія має сенс, але вона повинна бути корисною і актуальною.

По-перше, наш світ розвивається і з ним повинні розвиватися й ми. Біотехнологія – це наука, яка не стоїть на місці. Розвинуті країни зацікавлені у людях, які добре розуміються у цій галузі науки.

По-друге, професія біотехнолога є дуже корисною у сьогоденні, тому що світ переживає період пандемії. А біотехнологія, як наука дозволяє створювати нові якісні та ефективні лікарські засоби, що як ніколи потрібні саме зараз. Приклад до цього аргументу я хочу навести із особистого життя: моя мама дуже довгий час хворіла і я можу сказати, що дуже важко, коли не можна знайти ліки, які необхідні твоїй мамі для того щоб жити. Отже, я сподіваюся, що в майбутньому стану професіональним фахівцем-біотехнологом.»

Кондрацька Марія:

«Після завершення найстрашнішого моменту для кожного абітурієнту – ЗНО, я не довго обирала куди ж мені подати документи – одразу була впевнена що моє місце в родині Нухтят. І навіть вирішила не чекати, а незадовго після відкриття подачі документів поїхала в НУХТ, щоб дізнатися більше про мою омріяну спеціальність «Біотехнології та біоінженерія» і подати документи. Думаю, що це саме той Університет, який підходить мені на всі сто відсотків, тому що тут можна розкрити себе з усіх сторін як у сфері науки так і показати всю свою артистичність, якої в мене вдосталь. Тому й приймати участь у заходах НУХТу я буду з великою ініціативою та радістю. Тож, не дивлячись на пандемію університет навіть у режимі он-лайн залишається університетом. Адже це і справді велика родина, де всі разом!»

Назаренко Влад:

«Хочу почати з того що, розповім як я обрав цей університет. Одного разу в моїй школі, а саме в 9 класі, до нас на урок завітала представник НУХТу. Вона розповідала про підрозділи університету і так цікаво розповіла про факультет біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), що він мені одразу сподобався. Адже я люблю саме біологію та хімію, а це ті предмети, які є базовими для навчання на нашому факультеті. Потім вона запропонувала нашому класному керівнику провести екскурсію до НУХТ. Коли ми приїхали, нам показали територію університету, а згодом і кафедри різних факультетів. Завітавши до кафедри біотехнології і мікробіології, нас запросили до лабораторії мікробіології, де ми мали можливість розглянути різні клітини рослин та мікроорганізмів. Мені це надзвичайно сподобалось. Тож, отримавши чимало позитивних емоцій, я ще більше упевнився, що цей факультет для мене. Наразі я вже вступив на перший курс і гадаю, що якщо успішно закінчу навчання, то і гарну роботу можна буде знайти легко!»

Кравчук Анастасія:

«Мабуть кожна людина в моєму віці ставила собі запитання: ким вона хоче бути? Дуже важливо обрати таку професію, яка буде тобі подобатися протягом усього життя та вдосконалюватиме тебе.

Вперше я задумалася про цю професію ще у дев’ятому класі. Мені сподобалося те, що на факультеті БТЕК можна дізнатися багато нового для себе, відкрити зовсім інший світ, постійно щось досліджувати та експериментувати. Я ще змалечку любила допомагати іншим. Це починалося з чогось незначного, якоїсь маленької справи, але коли я більше дізналася про факультет, то зрозуміла, що зможу допомогти більше, ніж коли-небудь, адже населення збільшується, а ресурси зменшуються, тому на допомогу приходять біотехнологи, щоб запобігти таким проблемам як: нестача продовольства, енергії, мінеральних ресурсів. Однак я трохи боялася брати на себе таку величезну відповідальність. Коли я вперше прийшла до НУХТ, біля дверей стояли студентки факультету біотехнології та біоінженерії, які жодного разу не пошкодували про свій вибір освіти, і я зрозуміла, що теж хочу тут навчатися.»

Шевцов Андрій:

«Насправді я довго не міг визначитися зі спеціальністю, а тим паче з університетом. Я знав одне, що мені подобається біологія та хімія. Та одного дня мої друзі мені запропонували університет НУХТ. Казали що самі там навчаються і отримують багато задоволення від навчання. Я порадився з батьками та вирішив, що це саме той університет, який мені потрібен. В цьому університеті наявний чудовий спорткомплекс у якому є спортивні секції та різні зали, для мене це важливо, тому що з самого дитинства я займався спортом. Хочу відзначити доброзичливість та професіоналізм викладачів, які попри епідеміологічну ситуацію в країні, зуміли так само давати нам знання в режимі он-лайн. Тож тепер я навчаюся на найпрестижнішій спеціальності університету, на факультеті БТЕК і дійсно вдячний за це долі.»

Гребельна Діана:

«Зараз можна сказати, що моя мрія здійснилася. Адже починаючи з 9 класу, я ходила на дні відкритих дверей до університету. Слухала, ставила питання. І тоді я зрозуміла, ким хочу бути і де навчатися в майбутньому – в цьому університеті, де я закінчила курси і стала студенткою. Тут мені подобається атмосфера, викладачі. Авжеж порівняти школу з університетом неможливо, бо в університеті ти дізнаєшся набагато більше, ніж у школі. Нові знайомства. На мою думку нас чекає в університеті багато цікавих подій та успіху. Про університет можу сказати лише те, що я пишаюся тим, що навчаюся тут. Для мене НУХТ найкращий університет.»

Постоюк Ольга:

«Обираючи вищий навчальний заклад, я оцінювала комплекс факторів. На просторах інтернету мені довелося переглянути різні варіанти, доки випадково не відкрила сайт НУХТу. Тоді я для себе вирішила, що прийду на день відкритих дверей і більш детальніше дізнаюсь про навчальний процес і студентське життя. Саме після цього я остаточно зробила свій вибір.

Я була дуже рада, коли в мене прийняли у цю велику родину. Нинішня ситуація з COVID-19 внесла свої корективи, тому навчання у нас проходить дистанційно. Он-лайн лекції – цікаві. Викладачі використовуючи презентації, коротко та зрозуміло пояснюють матеріал. Взагалі, в мене позитивні та приємні враження від навчання. Однак, не вистачає живого спілкування з викладачем. Я сподіваюсь, що скоро ми повернемося до звичного ритму життя і зможемо навчатися в аудиторіях та лабораторіях.»

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка