У межах вивчення дисципліни «Новітні напрями у біотехнології і фармації» для магістрантів ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» спеціальності G21 «Біотехнології та біоінженерія» відбулася гостьова онлайн-лекція від випускниці кафедри біотехнології і мікробіології – Анни Уманської, яка нині обіймає посаду головного технолога ТОВ «Юніка».
Завжди приємно бачити, як наші випускники професійно зростають і повертаються до університету вже як експерти галузі. Анна поділилася власною історією кар’єрного шляху – від навчання на кафедрі до відповідальної роботи на сучасному виробництві косметичної продукції.
ТОВ «Юніка» – український виробник високоякісної косметичної продукції, що працює відповідно до сучасних стандартів якості та безпечності.
Під час лекції Анна висвітлила ключові аспекти діяльності біотехнолога у косметичній галузі та зосередила увагу на:
- сучасних підходах до розробки косметичних формул;
- вимогах до безпечності та якості продукції;
- нормативно-правовому регулюванні виробництва косметики в Україні;
- переході від санітарно-епідеміологічних висновків до вимог Технічного регламенту на косметичну продукцію;
- практичних викликах у роботі головного технолога.
Особливий інтерес студентів викликало обговорення змін у законодавстві, зокрема впровадження нових регуляторних механізмів у сфері громадського здоров’я та їх вплив на косметичну індустрію. Лекція поєднала теоретичні знання з реальними кейсами виробництва, що дозволило магістрантам побачити практичну значущість дисципліни.
Зустріч пройшла у форматі активного діалогу – магістранти ставили запитання щодо кар’єрного розвитку, специфіки роботи на підприємстві та вимог до сучасного фахівця-біотехнолога.
Такі гостьові лекції є надзвичайно важливими для формування професійного світогляду майбутніх магістрів, адже демонструють реальні траєкторії професійного зростання та зміцнюють зв’язок між університетом і виробництвом.
Щиро дякуємо Анні за теплу атмосферу, відкритість і готовність ділитися досвідом із майбутніми біотехнологами!







































