Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтаційний БІОмарафон - розпочато!

Осінь – це завжди пора нових відкриттів та пізнань. Для одинадцятикласників – пора підготовки до складання ЗНО та вибору майбутнього фаху на все життя. А для нас – можливість відкрити горизонти опанування фаху біотехнолога перед майбутніми абітурієнтами. Тим паче, що ось-ось університет відкриє свої двері допитливим юнакам та дівчатам. Саме тому викладачі кафедри біотехнології і мікробіології спільно зі студентами-біотехнологами  вирішили запросити до НУХТ ще більше майбутніх абітурієнтів, щоб вони на власні очі пересвідчились, що в нашому університеті створено необхідну матеріальну базу та методичне забезпечення для ефективного освоєння фаху біотехнолога.

Протягом останнього тижня наші студенти не могли не скористатись нагодою заглянути в навчальні заклади, випускниками яких, ще так недавно були самі і теж стояли перед непростим вибором майбутнього професійного шляху. Так, магістрантки Марина Ярош та Дар’я Приймак відвідали одинадцятикласників шкіл № 72 та 304 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій, що знаходиться в районі Академмістечка, четвертокурсниці Даша Богатиренко і Юлія Лазюка – школу № 6 Подільського району та № 144 Солом’янського району м. Києва. Третьокурсниця Настя Вавілова залюбки відвідала гімназію № 59 ім. О.М. Бойченка, а четвертокурсники скороченої форми навчання Ліля Гвоздяна та Анатолій Міщук завітали в гості до учнів старших курсів своєї першої Alma Mater – Першого київського медичного коледжу. Доцент кафедри БТМ Світлана Тетеріна відвідала навчальні заклади смт. Згурівки, Київської обл. (НВК «Гімназія ЗОШ І – ІІІ ступенів», Згурівський професійний ліцей та Згурівську ЗОШ І – ІІІ ступенів), а також ліцей № 293 Деснянського району міста Києва.

Під час спілкування зі старшокласниками наші делегати ознайомили їх з та традиціями кафедри БТМ, що склалися за більш ніж 50-річну історію її існування. Також повідали про особливості навчання, феєричні культурно-масові заходи, що традиційно відбуваються кожного року, можливості практичної підготовки і стажування на провідних підприємствах харчової та фармацевтичної галузі України, а також про перспективи реального працевлаштування.

Ліля і Анатолій при спілкуванні зі студентами-медиками розповіли їм також і про переваги вступу на скорочену форму навчання та можливість вступу на держбюджет. А ще наші студенти поділились враженнями від спілкування з досвідченими викладачами-професіоналами своєї справи. Доповідачі не оминули увагою і сучасний спорткомплекс університету з басейном, який можуть вільно відвідувати абсолютно всі студенти.

Всім абітурієнтам було повідомлено про можливість участі у Всеукраїнських олімпіадах НУХТ (перемога в яких дозволяє отримати до 20 додаткових балів при вступі) та запрошено відвідати перший осінній День відкритих дверей нашого університету, що відбудеться вже завтра.

По закінченню виступів студенти університету охоче відповідали на різноманітні питання щодо умов навчання, можливостей майбутнього працевлаштування випускників-біотехнологів. Всі зацікавлені отримали буклети з детальною інформацією щодо переваг опанування фаху біотехнолога саме у НУХТ на кафедрі біотехнології та мікробіології.

Викладачі та студенти кафедри БТМ щиро дякують адміністраціям та колективам шкіл, гімназій, ліцеїв та Першого Київського медичного коледжу за співпрацю, а їх учнів залюбки чекаємо у стінах НУХТ для детального ознайомлення з перспективами навчання!

До зустрічі в НУХТ! Скористайтесь можливістю обрати професію за покликом серця!

Події у світлинах

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка