Здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ продовжують розвиватися та рости над собою, про що свідчать їх досягнення та отримані нагороди. Так, у весняному семестрі 2023-2024 н.р. магістранту 1 року навчання ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія», Ковалю Ростиславу, було присуджено стипендію Президента України, з чим ми і хочемо його привітати!
Ростислав, ще під час навчання на бакалавраті, вступив до наукового студентського гуртка «BIOTECH» та розпочав виконувати наукову роботу під керівництвом Оксани Скроцької.