Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Карантин - це не час сумувати: Що? Де? Коли?

Ми вже писали про те, як наші студенти не нудьгують на карантині не лише в будні, коли кипить навчання, а й на вихідних. Спочатку першокурсники змагались на шаховому турнірі, а цього разу – гуртом пограли у відому інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?".

Як і решта масових заходів, цей також відбувався дистанційно – через платформу Zoom.

Серед охочих прийняти участь у такому захопливому дійстві були представники всіх курсів нашого факультету, навіть магістранти знайшли час пограти!

Наші ерудити мали змогу продемонструвати знання загального плану, зокрема щодо облаштування Всесвіту та його законів, космічних цікавинок, середовища існування людини та способів його збереження і покращення. А ще у перервах мали можливість просто поспілкуватись та обговорити важливі питання щодо власного студентського життя і сенсу існування в цілому.

Гра відбулася на високому рівні: всі гравці отримали масу задоволення та з користю провели час.

Своїми враженнями поділилася студентка першого курсу Косяк Анна:

«Я приймала участь в командному конкурсі "Що? Де? Коли" разом з іншими першокурсниками нашого факультету. Турнір тривав більше двох годин, і за цей час ми всі активно дискутували на різні наукові та суспільні теми. Оскільки участь у грі приймали всі курси, то спочатку було трохи ніяково, адже ми могли дечого і не знати, проте ця невпевненість зникла після першого раунду, і загалом, ми чудово провели час. До того ж наша команда перемогла, а це не може нас не тішити!»

Тож, місця поділилися наступним чином:

Перемогу отримав перший курс.

Срібло розділили магістри та четвертий курс.

Бронза дісталася другому та третьому курсу.

Учасники гри провели час з користю і сто відсотків не нудьгували!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка