Скроцька Оксана Ігорівна, голова гуртка «BIOTECH», кандидат біологічних наук, доцент кафедри біотехнології і мікробіології.
Лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим вченим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок 2011 р.).
Нагороджена подякою за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову університету, підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі харчової промисловості, організацію навчально-методичної роботи2014 р.).
Нагороджена Почесною грамотою за ІІ місце у категорії «Доценти» конкурсу «Кращий науково-педагогічний працівник Національного університету харчових технологій 2014/2015 н.р.».
Науково-педагогічний напрямок – аналіз можливостей генної інженерії для отримання цитокінів з використанням мікроорганізмів у порівнянні з традиційними способами.
Омельчук Євген Олександрович, к.т.н., старший викладач кафедри.
Публікації: співавтор 2 монографій, 7 патентів, 6 статей у фахових і міжнародних журналах; 7 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 18 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий напрям роботи – технологія грибних целюлолітичних ферментних препаратів.
Берегова Христина Андріївна, к.т.н., старший викладач кафедри.
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології у 2012/2013 н.р. за галуззю «Біологічні науки» (диплом ІІ ступеня), преміант Київського міського голови (2012 р.), переможець міжнародної наукової конференції «Молодь та поступ біології» (2012 р., диплом ІІ ступеня).
Публікації: співавтор 11 статей у фахових журналах (Biotechnologia Acta, Наукові праці НУХТ), з них 8 – у журналах бази SCOPUS (Микробиология, Мікробіологічний журнал, Український біохімічний журнал), 21 публікація у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій, а також тез у збірниках науково-практичних конференцій та 6 патентів України на винахід.
Іменні стипендії: стипендія Кабінету Міністрів України за наукові досягнення та внесок у розвиток науки в Україні (постанова президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 р. № 6).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – біоконверсія промислових відходів у поверхнево-активні речовини Nocardia vaccinii ІМВ В-7405.
.jpg)
Тимошук Катерина Вікторівна, аспірантка ІІ року навчання, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека».
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – дослідження антимікробних властивостейNocardia vaccinii ІМВ В-7405,Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017 іAcinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241.
Івахнюк Микола Олександрович, аспірант ІV-го року навчання.
Нагороди: переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук в галузі технічних наук за спеціальністю «Біотехнологія» (2014/2015 н.р.) – Диплом І ступеня; переможець конкурсу дипломних проектів та магістерських робіт НУХТ (2014/2015 н.р.) – Диплом І ступеня.
Публікації: співавтор 8 статей у фахових журналах (Ukrainian Food Journal, Biotechnologia Acta, Наукові праці НУХТ, «APRIORI. Cерия: Естественные и технические науки», «Известия Национальной академии наук Беларуси. Серия биологических наук»); 9 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 30 тез у збірниках науково-практичних конференцій. Співавтор 3 патентів на корисну модель.
Іменні стипендії: стипендія Верховної Ради України (2013/2014 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – синтез мікробного полісахариду етаполану на олієвмісних промислових відходах
.jpg)
Сидор Інга Володимирівна, аспірантка IV-го року навчання.
Нагороди: учасниця Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (2014 р., ІІ загальнокомандне місце).
Публікації: 7 статей у наукових журналах (Известия Национальной академии наук Беларуси, Biotechnologia Acta, Мікробіологічний журнал, Наукові праці НУХТ), з яких 3 статті – у журналах бази Scopus, 3 статті у матеріалах конференцій, 3 патенти, 12 тез.
Іменні стипендії: стипендія ім. Т.П. Слюсаренко (2013/2014 н.р.), стипендія Київської міської державної адміністрації (2014/2015 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – біологічні властивості поверхнево-активних речовин, синтезованих в різних умовах культивування Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241.
Ключка Лілія Вікторівна, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» (ІІ рік навчання), асистент кафедри.
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016ÂÂ н.р. за галуззю «Біологічні науки» (диплом ІІ ступеня).
Публікації: співавтор 2 статей у фахових журналах (Харчова промисловість, Наукові праці НУХТ); 2 статей у журналі бази даних SCOPUS (Мікробіогічний журнал), 7 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 10 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Іменні стипендії: академічна стипендія Кабінету Міністрів (І семестр 2014/2015 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – регуляція антимікробної та антиадгезивної активності поверхнево-активних речовин Nocardia vaccinii IMB B-7405.
Андрій Вороненко (здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», І рік навчання)
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (дипломи І ступеня – 2016 р., ІV ступеня – 2015 р.); переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека» (диплом ІІ ступеня), 2016/2017 н.р. за спеціальністю «Біотехнологія» (диплом ІІ ступеня).
Публікації: співавтор 3 статей у фахових журналах (Biotechnologia Acta, Наукові праці НУХТ, Известия Национальной академии наук Беларуси); 8 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 20 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Іменні стипендії: академічна стипендія Президента України (ІІ семестр 2015/2016 н.р.); премія Київського міського голови (ІІ семестр 2016/2017 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – біоконверсія суміші відпрацьованої олії та С2-С6-субстратів у мікробний екзополісахарид етаполан.

Удимович Віктор Миколайович (здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», І рік навчання), асистент кафедри.
Науковий керівник – д.т.н., доц. Стабніков Віктор Петрович.
Науковий напрям роботи – розробка технології виробництва та застосування біоцементу для охорони довкілля.

Євген Харченко (здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», І рік навчання).
Нагороди: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. за напрямом «Біологічні науки» (Диплом за активну участь). Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. за спеціальністю «Біотехнологія» (Диплом за найкраще розкриття актуальної теми).
Публікації: співавтор 2 статей у фахових журналах (Scientific Journal «ScienceRise: Biological Science», Наукові праці НУХТ) та 1 статті у журналі бази даних Web of Science Core Collection (Nanosystems: Physics, Chemistry, Mathematics); 4 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 9 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Іменні стипендії: фіналіст (ІІІ тур) Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука (2017/2018 н.р.).
Науковий керівник – к.б.н., доц. Скроцька Оксана Ігорівна.
Науковий напрям роботи – дослідження біологічних властивостей біокомпозитів наночасток з цитокінами.

Герштман Артем (магістрант ІI року навчання).
Нагороди: переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» (Диплом І ступеня – 2017 р.); переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» (Диплом оргкомітету).
Публікації: співавтор 5 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій та 11 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – інтенсифікація синтезу поверхнево-активних речовин Nocardia vaccinii IMB B-7405 на суміші промислових відходів.

Гаврилкіна Дар’я (магістрантка ІІ року навчання).
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (Диплом ІІ ступеня (участь поза конкурсом) – 2016 р., Диплом ІІІ ступеня – 2017 р.); переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (Диплом ІІ ступеня).
Публікації: співавтор 2 статей у фахових журналах (Наукові праці НУХТ, Харчова промисловість); 3 статей у збірниках праць міжнародних науково- практичних конференцій та 14 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – дослідження мікробних фітогормонів та їх застосування у комплексних бактеріальних добривах.

Дехтяренко Альона (магістрантка ІІ року навчання).
Публікації: співавтор 3 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 4 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – к.т.н., доц. Тетеріна Світлана Миколаївна.
Науковий напрям роботи – дослідження біологічних методів очищення стічних та виробничих вод.

Луцай Дар’я (магістрантка ІІ року навчання).
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології у командному заліку (диплом І ступеня – 2016 р).
Публікації: співавтор 1 статті у журналі бази даних SCOPUS (Мікробіологічний журнал), 3 статей у фахових журналах (Biotechnologia Acta, Известия Национальной академии наук Беларуси. Серия биологических наук), 5 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій та 16 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Іменні стипендії: лауреат стипендії Кабінету Міністрів України (2016/2017 н.р.)
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – дослідження біологічних властивостей поверхнево-активних речовин, синтезованих Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 на різних вуглецевих субстратах, у тому числі й промислових відходах.

Макієнко Вероніка (магістрантка ІІ року навчання).
Публікації: співавтор 1 статті у журналі бази даних SCOPUS (Мікробіологічний журнал), 3 статей у збірниках праць міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій; 9 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – посилення антимікробної активності поверхнево-активних речовин Nocardia vacciniі IMB B-7405 під впливом біологічних індукторів.

Покойовець Катерина (магістрантка ІІ року навчання).
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. за спеціальністю «Біотехнологія» (диплом І ступеня), ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. зі спеціальності «Харчові технології» (диплом ІІ ступеня).
Публікації: співавтор 1 статті у фаховому журналі (Наукові праці НУХТ), співавтор 7 статей у збірниках праць міжнародних науково-практичних конференцій; 15 тез у збірниках науково-практичних конференцій та 1 патенту.
Іменні стипендії: стипендія ім. Слюсаренко Т.П. (І семестр 2016/2017 н.р.)
Науковий керівник – к.т.н., доц. Грегірчак Наталя Миколаївна.
Науковий напрям роботи – вплив пробіотичного покриття на якість хлібобулочних виробів.
Українець Олена (магістрантка ІІ року навчання).
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. зі спеціальності «Харчові технології» (диплом ІІІ ступеня).
Публікації: співавтор 1 статті у міжнародному журналі (Food and Environment Safety (Румунія), 6 статей у збірниках праць міжнародних науково-практичних конференцій, 12 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – к.т.н., доц. Грегірчак Наталя Миколаївна.
Науковий напрям роботи – мікробіологічний аналіз кондитерських виробів нової рецептури.

Наталія Петренко (магістрантка І року навчання)
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (Диплом ІV ступеня – 2017 р.).
Публікації: співавтор 1 статті у фаховому журналі (Наукові праці НУХТ), 9 тез у збірниках міжнародних та вітчизняних науково-практичних конференцій.
Іменні стипендії: академічна стипендія Президента України (І семестр 2017/2018 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – вплив умов культивування на антимікробну та антиадгезивну активність поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis IMB Ас-5017.

Ігор Ключка (магістрант І року навчання).
Публікації: співавтор 1 статті у фаховому журналі (Наукові праці НУХТ), 9 тез у матеріалах міжнародних наукових конференцій.
Іменні стипендії: академічна стипендія Президента України (ІІ семестр 2017/2018 н.р.).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – синергічна дія поверхнево-активних речовин, синтезованих в різних умовах культивування Nocardia vaccinii IMB B-7405 та ефірних олій.

Анна Моцар (магістрантка І року навчання).
Нагороди: переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. зі спеціальності «Біологія» (диплом ІІІ ступеня).
Публікації: співавтор 1 статті у збірнику праць науково-практичної конференції, 8 тез у збірниках міжнародних та вітчизняних науково- практичних конференцій.
Науковий керівник – к.б.н., доц. Лич Інна Валентинівна.
Науковий напрям роботи – абзими та їх застосування в біотехнології.

Софія Дуб’янська (магістрантка І року навчання).
Науковий керівник – к.б.н., доц. Буценко Людмила Миколаївна.
Науковий напрям роботи – фітотоксична і геномодулювальна активність ліпополісахаридів Pseudomonas syringae atrofaciens 9780 i 9400.

Аліна Шикирава (студентка 4 курсу).
Науковий керівник – к.т.н., доц. Грегірчак Наталія Миколаївна.
Науковий напрям роботи – мікробіологічний аналіз сосисок.

Богдана Гейченко (студентка 4 курсу).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – використання поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis IMB Ас-5017 для подовження терміну зберігання плодів і овочів.

Мирослав Хоньків (студент 4 курсу).
Нагороди: Диплом І ступеня на 83-й міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті» (5-6 квітня 2017 р.) по секції «Процеси і апарати харчових виробництв».
Публікації: співавтор 3-х тез у збірниках наукових конференцій молодих учених, аспірантів і студентів НУХТ.
Науковий керівник – к.т.н., доц. Тетеріна Світлана Миколаївна.
Науковий напрям роботи – вплив природи жирозамінників на мікробіологічні показники молоковмісних продуктів.

Марина Ярош (студентка 4 курсу)
Публікації: співавтор 3-х тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – інтенсифікація синтезу мікробного екзополісахариду етаполану на відпрацьованій олії та С2-С6-субстратах.

Наталія Клименко (студентка 4 курсу).
Публікації: співавтор 2 тез у збірниках науково-практичних конференцій.
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – синтез фітогормонів продуцентами поверхнево-активних речовин.

Катерина Солошенко (студентка 4 курсу).
Науковий керівник – к.б.н., доц. Лич Інна Валентинівна.
Науковий напрям роботи – дослідження властивостей біологічно активних фрагментів молозива.

Ярослава Гавриленко (студентка 3 курсу).
Науковий керівник – к.б.н., доц. Лич Інна Валентинівна.
Науковий напрям роботи – вивчення антибактеріальних властивостей молозива.

Анна Зварич (студентка 3 курсу).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – обробка овочевої продукції поверхнево-активними речовинами Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 для подовження терміну їх зберігання.

Діана Терещук (студентка 3 курсу).
Науковий керівник – к.б.н., доц. Лич Інна Валентинівна.
Науковий напрям роботи – дослідження впливу біологічно активних фракцій молозива на фагоцитарну активність.

Анастасія Царьова (студентка 3 курсу).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – спільне культивування Nocardia vaccinii IMB B-7405 з конкурентними мікроорганізмами як фактор регуляції антимікробної активності поверхнево-активних речовин.

В’ячеслав Черепанський (студент 3 курсу).
Науковий керівник – к.т.н., доц. Грегірчак Наталя Миколаївна.
Науковий напрям роботи – культивування Lactobacillus plantarum для отримання пробіотиків.

Анна Ярова (студентка 3 курсу).
Науковий керівник – д.б.н., проф. Пирог Тетяна Павлівна.
Науковий напрям роботи – регуляція антимікробної активності поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis IMB Ас-5017 за дії біологічних індукторів.