Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Секція «Біотехнології та біоінженерія»: стендові доповіді

Не зважаючи на вкрай складні, трагічні для нашої України часи, маємо гуртуватися освітянською і науковою спільнотою, думати про майбутнє і наближати нашу ПЕРЕМОГУ усіма доступними нам способами!

У квітні 2022 р., як і багато років поспіль, у Національному університеті харчових технологій проходить Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. У цьому році це вже 88-ма Конференція, назва якої дуже символічна: «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Участь у її роботі беруть цього року молоді науковці з України, Румунії, Молдови, Болгарії та інших країн.

Молоді науковці кафедри біотехнології і мікробіології – активні учасники студентського наукового гуртка «Biotech»: здобувачі І-ІІІ рівнів вищої освіти та молоді викладачі представляють стендові доповіді постерної сесії нашої секції «Біотехнології та біоінженерія». Їхня тематика охоплює широке коло питань сучасних біотехнологій, а також особливостей одержання різних субстанцій, які отримують з використанням мікроорганізмів і у подальшому використовують для виготовлення лікарських засобів.

Постери учасників секції «Біотехнології та біоінженерія» також оприлюднені на сторінці кафедри біотехнології і мікробіології у Facebook. Пропонуємо усім бажаючим долучитись до обговорення постерів і поставити питання авторам у коментарях.

Варто підкреслити, що нині кожний молодий науковець має унікальну можливість взяти участь у постерній сесії. До кінця квітня свою стендову доповідь можна надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою «Стендова доповідь 88». Постери будуть додані на сторінку постерної сесії кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, а також сторінку кафедри у Facebook.

Автори найкращих постерів будуть нагороджені дипломами.

Вітаємо учасників конференції та бажаємо їм подальшої плідної роботи, творчої наснаги і наукових здобутків! Все буде Україна!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка