За даними журнала «Forbes» до списку самих інноваційних компаній ввійшли компанії, які займаються розробками біотехнологій. В цьому списку знаходяться такі світові компанії як: «Genentech», «Novartis International AG», «Merck & Co», «Pfizer», «Sanofi», «Perrigo». Всі ці компанії прямо повʼязані з фармацевтикою та біотехнологіями і розвиваються саме в цих напрямках.
Крім цього, за даними журналу “Forbes”, капіталовкладення в біоенергетику та нанобіотехнології є найбільш прибутковими та перспективними серед всіх венчурних підприємств.
За останні кілька років біотехнологічні стартапи стали найбільш успішними та найбільш прибутковими. За оцінками аналітиків вартість деяких біотехнологічних стартпів у 2018 році досягла $1,0 млрд.
Якщо розглядати структуру представництва закордонної фармацевтичної фірми, то вона має три великих структурних підрозділи:
2. Групу маркетингу, спеціалісти якої аналізують дані про захворюваність, оцінюють наповненість ринку препаратами-аналогами і прогнозують обʼєми продажів.
3. Групу медичних представників і продакт-менеджерів, які здійснюють власне просування лікарських препаратів, приймають участь у національних та регіональних програмах повʼязаних з питаннями охорони здоровʼя населення.
На сьогодні Біотехнології входять у ТОП-10 спеціальностей, які є найбільш затребуваними на ринку праці в Україні та за її межами.
Бути біотехнологом – це бути впевненим у своєму майбутньому!