Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Очима здобувачів

Моя мета - впроваджувати інновації у сфері біотехнологій в Україні

Кожен випускник школи, який планує здобувати вищу освіту в Україні ретельно моніторить інформацію про університети, які здійснюють підготовку за омріяною спеціальністю. Так робила і я протягом старших класів, і після ретельного ознайомлення з усіма закладами вищої освіти України перевагу надала саме Національному університету харчових технологій.

Вперше я дізналась про тепер вже НАШ університет, відвідуючи "Фармацевтичний завод "БІОФАРМА", як учасник олімпіад. Уважно вивчаючи сайт університету, мене вразили значні преваги навчання та освітньої програми, а саме: унікальний досвід підготовки фахівців у галузі біотехнології, співпраця зі стейкхолдерами, три освіти в одній, наявність інноваційних технологій навчання та сучасна матеріально-технічна база.

Перший день в університеті – очікування та реальність

Мій перший день в університеті був наповнений великими очікуваннями щодо мого подальшого перебування тут. Я відчула тісний зв’язок всіх тих, хто знаходився в актовій залі протягом урочистої посвяти в студенти. Таланові здобувачі, які виступали на цьому святі, надихнули мене на те, щоб в майбутньому зробити щось схоже вже для наступних вступників.

Невеличка екскурсія, яку нам провели територією університету, змусила мене трішки розгубитися. Мені було складно розібратися в цих переходах, але я думаю, що через деякий час все стане зрозумілим. Також, я була в захваті від університету зсередини. Коли я побачила його не на фото, а в живу, мені він сподобався набагато сильніше, ніж я очікувала.

Перший день в університеті – солодкі спогади на все життя

Ще в дитинстві, я загорілася ідеєю вступити саме до НУХТ, слухаючи історії свого батька про навчання в цьому університеті і цікаве студентське життя. Незважаючи на всі перешкоди, які виникли перед всіма українцями в останні роки, я також стала студенткою, втіливши мрію в реальність.

Це було неймовірно - перший день в університеті. Місяць потому я згадую це з таким же хвилюванням.

Спершу ми зібралися групою перед головним корпусом разом з молодшим куратором. Познайомившись, ми пішли в актовий зал, де мала відбутися посвята в студенти. Мені ж випала честь взяти ключ знань, я була дуже рада. Особливе враження на мене справила промова ректора, який ще більше запалив бажання вчитися в багатьох першокурсників, підтвердивши правильність їх вибору.

Моє знайомство з НУХТ: від участі у Біотехнологічних студіях до справжнього студентства один крок

На початку одинадцятого класу я почала обирати собі бажану професію та університет. З розповідей знайомих та соціальних мереж дізналась про НУХТ. Пізніше, на осінніх канікулах, почула про проект «Біотехнологічні студії», який реалізувався за підтримки фармацевтичної компанії «Артеріум». Це була моя можливість ближче познайомитись з університетом та цією професією. В перший день все було досить незнайомим, але я швидко звикла завдяки старшим студентам та доброзичливим викладачам. Нам багато розповідали, була можливість практикуватись і зробити багато дослідів руками. Також мені дуже сподобались екскурсії на виробництво та лекції від корпорації «Артеріум». Я ніколи не вигравала у конкурсах, але саме в НУХТі під час вікторин, які були організовані під час проведення Біотехнологічних студій я перемогла і отримала подарунки. Моєму щастю не було меж. Усі наступні дні проходили за хвилинку, бо повертатися до університету дуже хотілось.

Моє знайомство з університетом

Моя історія знайомства з Національним університетом харчових технологій (НУХТ) почалася в Instagram. Я знайшла НУХТ в Instagram і слідкувала за студентським життям. Мені дуже подобалося, що НУХТ активно веде свою сторінку і можна побачити, чим живе університет. Навесні я побачила, що в НУХТ проводитимуться «Біотехнологічні студії». Це проєкт НУХТ для учнів старших класів, який реалізується за підтримки фармацевтичної компанії «Артеріум». Я зрозуміла, що для мене це можливість відчути атмосферу університету, а головне спробувати себе в ролі студента-біотехнолога.

Перші кроки знайомства були сповнені хвилювання та тривоги. Я знайомилася з викладачами та студентами. Найбільш приємно було те, що і студенти, і викладачі відкриті до спілкування і вони з тобою на одній хвилі. Я побачила активну студентську діяльність, творчі гуртки, дружній колектив. Тоді я зрозуміла, що НУХТ – це не просто навчальний заклад, а ще й місце, де формуються та здійснюються мрії та амбіції.

БТЕК здійснює мрії

Чи часто ми мріємо? Напевно, що так. А чи здійснюються наші мрії. На жаль, не завжди. Але я хочу розповісти про свою мрію, яка здійснилася…

Навчаючись в школі, я часто думала про те, ким я хочу стати в майбутньому. Мене завжди цікавили такі предмети, як хімія та біологія. На уроках найбільш захопливим для мене було виконання лабораторних досліджень та практичних робіт. Кожного дня я читала книги, де дізнавалася все більше нового та цікавого в галузі природничих наук і, звичайно, мріяла стати фахівцем саме в галузі хімії та біології та вступити до омріяного вишу.

І ось нарешті випускний, НМТ та вступ до НУХТ. Чому саме БТЕК? Чому спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»? Напевно тому, що сьогодні біотехнології є однією з найбільш перспективних, швидко прогресуючих галузей майже в усіх розвинених країнах світу. А випускник факультету – фахівець, який володіє теорією, методологією і практичним досвідом створення та реалізації сучасних біотехнологій.

НУХТ відповідає всім моїм вимогам до навчального процесу

Коли я навчалася в одинадцятому класі, мене чекав дуже важливий вибір – вибір мого майбутнього. При виборі професії для мене було пріоритетом, щоб вона була затребуваною та актуальною, а ще я зважала на свої улюблені шкільні предмети, такі як біологія та хімія. Обравши факультет, я зосередилася на виборі університету. І саме Національний університет харчових технологій поєднав у собі всі мої побажання.

Тому, не гаючи часу, я подала заяву на вступ. НУХТ має обладнані лабораторії, де все можна відпрацювати на практиці.

Навчання в НУХТ - це мій шанс отримати висококваліфікований рівень знань

Розмірковуючи над своїм майбутнім, над питанням своєї реалізації у житті і суспільстві, я розумів, що фундаментом для вирішення цих питань стане вибір професії. Я почав цікавитись сучасними сферами, галузями і напрямками. Приміряючи на себе різні варіанти, намагався відчути, в якому самому напрямку мені буде найбільш цікавіше розвиватись і рухатись. Почав задавати питання в своєму оточені, серед рідних і друзів, вчителів і тренерів. Мій репетитор з дисципліни «Хімія» працювала у фармацевтичній компанії, на базі якої були власні лабораторії з тестування медичних препаратів. Саме її захоплення своєю діяльністю стали для мене першим прикладом і вектором. Другим прикладом для мене став мій друг, який вже навчався на першому курсі НУХТ. Його розповіді про вступ, про перші кроки в навчанні, про переваги даного навчально закладу, спонукнули мене дізнатись більше інформації про цей навчальний заклад.

На замітку вступникам: результати челенджу #ЧомуБТЕК

З 24 по 31 жовтня відбувся челендж #ЧомуБТЕК. Організатором виступив профорієнтаційний сектор БТЕК (замісник Самойленко Вікторія БТ-2-1 та замісник Литвин Анастасія БТ-3-4).

Мета заходу - дізнатися, що спонукало майбутніх здобувачів до вибору університету НУХТ та спеціальностей факультету БТЕК. Бажаючих взяти участь виявилось багато, починаючи із здобувачів першого, другого, третього та четвертого курсів, закінчуючи магістрантами (Токменко Карина ЕК-1-3, Доля Любов БТ-2-1, Сахневич Анастасія БТ-2-1, Кавун Вікторія БТ-2-2, Сергієнко Богдан БТ-3-1, Ковалюк Олеся БТ-3-4, Косяк Анна БТ-4-1, Заярнюк Зоя БТ-4-1, Гіріна Анастасія БТ-4-1, Зюзько Олена БТ-4-1, Сидоренко Микола БТ-4-2, Охмакевич Анастасія ПФБ-1-1М ).

ПЕРША ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІЄЮ

Вже традиційно у вересні місяці наші першокурсники починають знайомство з майбутньою професією на дисципліні «Вступ до фаху». Ось і зараз на таку зустріч люб’язно зголосився наш випускник Ігор Ключка, а нині - менеджер з розвитку персоналу Корпорації «Артеріум». Студенти з цікавістю послухали про кар’єрний шлях Ігоря, про можливості реалізації себе у різних сферах біотехнологій, про особливості навчання в університеті та можливості «прокачки»  як hard, так soft skills на власному прикладі, як  здобувача. Адже все це і формує власне цінний багаж випускника і його затребуваність у подальшому на ринку праці.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Очима здобувачів