Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стажування під час навчання

Навчання у НУХТ, як перша та надважлива сходинка успішного працевлаштування

Вітаю! Я – здобувач вищої освіти та щаслива працевлаштована людина – Атаманенко Олексій і сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями та успіхами з абітурієнтами й їх батьками. Наразі я вдало поєдную роботу своєї мрії, написання диплому та навчання. Звучить як казка, чи не так? Насправді усе достатньо легко, якщо ти навчаєшся у НУХТ на кафедрі БТМ, де кожен із викладачів з радістю допомагає тобі у досягненні нових звершень та побудові світлого професійного майбутнього. Тому сьогодні я знаходжусь на фінальному етапі написання дипломної роботи бакалавра на тему: «Біосинтез епідермального фактору росту людини Saccharomyces cerevisiae», під керівництвом к.б.н. доц. Скроцької Оксани Ігорівни та маю можливість у чесному форматі інтерв’ю відповісти на найбільш цікаві й важливі запитання для кожного із вступників.

Біотехнологи, як супергерої: можуть успішно поєднувати роботу та навчання!

Добрий день, мене звати Тимофєєв Даніла. Я навчаюсь на 4-му курсі Національного університету харчових технологій за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Дипломну роботу на тему: «Виробництво протидифтерійної вакцини» виконую під науковим керівництвом к.т.н., доц Пенчука Юрія Миколайовича.

Наразі вже майже рік я працюю на омріяній посаді мікробіолога у відділі контролю якості на фармацевтичній фірмі «Дарниця».

Чи допомогло Вам навчання у НУХТ на кафедрі БТМ у роботі сьогодні? Чим?

Звісно допомогло, оскільки в університеті я здобув багато базових знань, з мікробіології та біохімії, без яких було б просто неможливо обіймати дану посаду. Окрім того, вагомим плюсом стали практичні навички та вміння, котрі ми опановували під час виконання лабораторних й практичних робіт, до прикладу: працювати з матеріально-технічною базою, мікроскопіювати, робити пересіви та посіви чистих культур в асептичних умовах, готувати фіксовані препарати, здійснювати фарбування за Грамом, тощо.

«Багаж знань, отриманий на кафедрі біотехнології і мікробіології, стане Вам у нагоді до реалізації себе в професійному плані»

Вітаю! Mене звати Владислава Піхало. Почанаючи з 3 курсу я поєдную навчання за ОС «Бакалавр» на кафедрі БТМ у Національному університеті харчових технологій та роботу в імунологічній лабораторії «БіоПроСтем технолоджі». Саме тому хочу поділитись своїм досвідом з абітурієнтами та їх батьками, адже щиро впевнена в його допомозі при остаточному виборі професії та ВНЗ.

Вибір професії є важливим етапом у житті кожного абітурієнта, і я вкотре переконуюсь, що я зробила правильний вибір вступивши до НУХТ задля здобуття освітнього ступеня «Бакалавр», спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Добудь ступінь у біотехнологіях - відкрий шлях до майбутнього

Мрієте про майбутнє, де наукові досягнення формують наше життя? Вступ на факультет БТЕК у Національному університеті харчових технологій - це не просто навчання, це шлях до створення майбутнього. Тут студенти занурюються у світ мікроскопічних організмів, генетичного інжинірингу, та вивчають способи їх використання для розв’язання глобальних проблем. Вони досліджують, як мікроорганізми можуть бути використані у виробництві екологічних палив, створенні нових ліків або навіть у боротьбі зі зміною клімату.

Мене звати Тагізада Єфим і я хочу поділитись своєю історію навчання та працевлаштування з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, адже знаю, що вона точно буде їм корисною.

Отримання диплому бакалавра з біотехнології - це не просто академічне досягнення, то є вступ до світу, де наука впливає на реальність. Задумуючись над своїм життєвим шляхом, я зрозумів, що вибір спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» - найкраще рішення у моєму житті. Ця область не тільки відкрила переді мною двері до захоплюючого світу наукових винаходів, але й надала міцний фундамент для моєї майбутньої кар’єри.

Біотехнологи на стражі здоров’я нації

Привіт всім. Мене звати Дмитро Науменко. У 2016 році я закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»). Додатково виконував наукову роботу в Інституті продовольчих ресурсів під керівництвом Кігель Н.Ф., тема: «Виробництво ферментного препарату фітази».

Паралельно із навчанням почав працювати на ПРАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» в цеху твердих лікарських засобів на посаді техніка-технолога приготування таблеточних мас. Попрацювавши трохи в цеху, вирішив спробувати свої навички в лабораторії. Так влаштувався у ТОВ «Фармекс груп» на посаду хіміка-аналітика в центрі фармацевтичних розробок. Нині працюю на посаді Медичного представника у ТОВ «Здраво» та виконую магістерську роботу під керівництвом д.т.н., проф. Стабніковa В.П. на тему: «Біотехнологічні аспекти отримання поліненасичених жирних кислот».

SK «Johnson» - 2 в 1: навчання та кар’єра

Привіт всім! Моє ім’я Уляна Ткаченко. Восени, після вступу до магістратури за освітньо-професійною програмою "Промислова та фармацевтична біотехнологія", я вирішила знайти роботу за спеціальність з метою отримання досвіду, адже попереднє моє навчання в іншому закладі освіти не дозволяло паралельно реалізовувати себе. Після подачі резюме в компанію SK «Johnson», я отримала роботу моєї мрії. Тому наразі успішно поєдную трудову діяльність та навчання за освітнім ступенем "Магістр" за спеціальністю 162 «Біотехнології і біоінженерія» ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія".

На сьогоднішній день я обіймаю посаду лаборанта у відділі контролю якості сировини та готової продукції. У мої щоденні обов’язки входить здійснення мікробіологічного контролю продукції компанії SK «Johnson» з нейтральним pH.

«Освіта в НУХТ виховала в мені впевненість у своїх можливостях»

Усім доброго дня, мене звати Кирил Муренко, і я пишаюся своєю кар’єрою у відділі хроматографічного контролю фармацевтичної компанії «Фармак», у становленні якої мені допомогло навчання у НУХТ на кафедрі БТМ. Закінчивши четвертий курс університету, я вирішив спробувати свої сили у сфері, де наука та технології переплітаються, і подав заявку на роботу.

Сьогодні я поєдную навчання та роботу в аналітичній лабораторії, де здійснюю хроматографічний контроль фармацевтичних препаратів. Ця робота вимагає від мене високої відповідальності та точності, але завдяки освіті у Національному університеті харчових технологій, - відчуваю себе впевнено у своїх знаннях. Наразі я навчаюся за освітнім ступенем "магістр" спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія" ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія" та пишу кваліфікаційну магістерську роботу під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова Олександра Олександровича на тему: «Біосинтез пробіотичних культур для виробництва ковбасних виробів».

НУХТ – це вагомий крок у професійному становленні

Привіт! Мене звати Годлевська Марія і я здобувачка 4-го курсу кафедри біотехнології та мікробіології Національного університету харчових технологій. На сьогоднішній день я працюю на Пісківському заводі скловиробів на посаді учня лаборанта хімічного аналізу вимірювальної аналітичної лабораторії.

В мої щоденні обов’язки входять такі пункти:  якісно виконувати лабораторні аналізи, іспити та інші види досліджень скла (густина, водостійкість, кислотостійкість), аналіз сировини (хімічний та гранулометричний склад), готової продукції (водостійкість пляшки) для визначення відповідності діючим технічним умовам і стандартам. Знання і практичні навички, які я здобула під час навчання за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», зокрема під час вивчення дисциплін хімічного спрямування – «Аналітична хімія» і «Фізична і колоїдна хімія», – зробили вагомий внесок для мого професійного розвитку.

Нема нічого неможливого для того, хто прагне

Нема нічого неможливого для того хто прагне, – це не просто цитата, – це моє кредо. Добрий день усім, я – Галецький Михайло, студент 1 групи 4 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». На даний момент я працюю молодшим фахівцем виробництва твердих лікарських форм у ПАТ «Київмедпрепарат» і сьогодні у форматі інтерв’ю хочу трішки поділитись своїм досвідом та враженнями від навчання на кафедрі БТМ (НУХТ), адже впевнений, що вони обов’язково стануть у нагоді абітурієнтам.

Чим вам допомогло у побудові кар’єри навчання у НУХТ?

Оскільки моя спеціальність є технічною, дуже багато предметів котрі я вивчав, вагомо «прокачали» мене як працівника на виробництві ін’єкцій. Основи хімії допомогли мені у дільниці виробництва ін’єкцій та таблетованих форм лікарських засобів, мікробіологія – розширила мій кругозір щодо класів чистоти та мікробіологічного контролю на виробництві, процеси і апарати – описали принцип дії автоклаву, імунологія та основи імунобіотехнологій – надали комплексні і важливі знання щодо механізму впливу будь-яких лікарських засобів та вакцин на організм людини з точки зору роботи імунної системи.

Програма стажування «Arterium Inter Camp» - перша сходинка у професійному рості здобувача

Усім привіт! Мене звати Олена Зюсько. Я навчаюсь у НУХТ на кафедрі біотехнології і мікробіології та виконую кваліфікаційну роботу під керівництвом завідуючого кафедрою – Віктора Стабнікова на тему: «Характеристика Cupriavidus necator – продуцента внутрішньоклітинних полігідроалканоатів». Наразі мені чудово вдається поєднувати роботу за спеціальністю в корпорації «Arteruim» та навчання на бакалавраті, адже кафедра БТМ усіляко мене підтримує у становленні як спеціаліста.

Мабуть, найважчим завдання є пошук роботи за спеціальністю, адже для роботи у фармацевтичних компаніях потрібен досвід. Але мені випала чудова можливість стати частиною програми стажування «Arterium Inter Camp», яка розроблена для студентів 4-тих курсів та магістрів. Після подання резюме мене запросили на першу серйозну співбесіду у житті. І ось уже більше місяця я є частиною корпорації та проходжу стажування у цеху твердих форм готових лікарських засобів.

Вдалий професійний старт – запорука вдалого майбутнього

Привіт всім!

Мене звати Олександра. Минулого літа, по закінченню 3 курсу університету, я випробувала свою удачу і знання, подавши заявку на стажування в ПАТ «Київмедпрепарат». І от, наразі, я поєдную навчання з роботою на посаді молодшого фахівця мікробіолога в аналітичній лабораторії. Мої робочі обов’язки полягають у проведенні мікробіологічного контролю препаратів, котрі я у повній мірі можу виконувати завдяки набутим в університеті знанням.

Навчайся, працюючи

Прагніть бути не просто успішною людиною, а цінною.

©Альберт Ейнштейн

Усе більше і більше можливостей відкривається перед сучасною молоддю. Світ постійно змінюється, модернізується, ринок праці потребує усе більше нових кваліфікованих кадрів, тому система освіти також не стоїть на місці. Завданням Університету при цьому є формування у здобувача освіти компетентностей, які дозволять йому пристосовуватися до різноманітних змін вимог ринку праці, створення умов підготовки працівників в умовах їх повного працевлаштування на підприємствах, в установах та організаціях.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання