Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стажування під час навчання

Професія біотехнолога – стежка самореалізації!

Рада вітати! Мене звати Світлана Лещук. Наразі я працюю на найбільшому фармацевтичному підприємстві України АТ «Фармак». Останнім часом мені чудово вдавалося поєднувати роботу з навчанням в магістратурі та успішно захистити кваліфікаційну роботу під керівництвом к.б.н., доц. Оксани Скроцької на тему: «Біотехнологія колагенолітичних ферментів та їх використання у медицині». Сьогодні з вами хочу поділитись досвідом, розповівши про свій кар’єрний шлях та яким чином на нього вплинуло навчання у НУХТ.

Першочергово я працювала на посаді хіміка лабораторії аналітичного контролю на АТ «Фармак», пізніше з травня 2017 року у відділі контролю якості. На сьогоднішній день займаю посаду старшого інженера лабораторії аналітичного контролю Відділу контролю якості.

Навчання та робота з кафедрою БТМ – це легко!

Рада вітати! Я магістр з біотехнологій та біоінженерії Катерина БЕРЕЖНА, тільки нещодавно успішно захистила кваліфікаційну роботу на тему: «Біотехнологічні особливості одержання антибіотків групи рифаміцинів», яку виконувала під керівництвом д.т.н., проф. Віктора СТАБНІКОВА та працюю за спеціальністю в корпорації АТ «Фармак», адже на нашому факультеті вітається поєднання навчання із роботою.

Я, як ніхто, знаю, що пошук роботи за спеціальністю є дуже складним і вимогливим процесом. Завжди потрібен досвід і ґрунтовні знання. Із першим критерієм, зазвичай, кандидати намагаються впоратись самі, а от другий, на жаль, досить важко скоригувати вже у самому процесі.

Проте, я дуже рада, що це моя історія. За весь період навчання на кафедрі, я отримувала ґрунтовні знання, влучні запитання та підтримку від викладачів і в першу чергу від керівника кваліфікаційної роботи.

Навчатись, навчатись і ще раз навчатись!

Рада вітати! Мене звати Мельничук Яна і вже кілька днів я та сама щаслива володарка диплому магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». І сьогодні хочу поділитись своїм досвідом як у навчанні, так і у працевлаштуванні.

Розкажіть більш детально про Вашу роботу на сьогодні.

Я працюю мікробіологом лабораторії фармацевтичних розробок на виробництві інсулінів «ІНДАР». Сфера моєї відповідальності - це контроль контамінацій виробничих зон бактеріофагами (розробка методик, підбір дезінфекційних засобів, аналіз висіяних бактеріофагів, дослідження джерел контамінації). Також наразі я займаюся документальним супроводом процесу депонування штамів продуцентів, їх паспортизації та характеризації.

Лабораторна діагностика здоров'я людини під контролем біотехнолога

Привіт!

Мене звати Марія Кухарова, я навчаюсь на 2-му курсі магістратури за спеціальністю 162 «Біотехнології та інженерія», завершую написання кваліфікаційної роботи під керівництвом к.б.н., доц. Cвітлани Старовойтової на тему: «Сучасні форми доставки пробіотичних мікроорганізмів у продукти харчування». Паралельно з навчанням працюю на посаді інженеру з якості у ТОВ «ЕСКУЛАБ ЦЕНТР», де  основні мої задачі спрямовані на забезпечення високого рівня якості лабораторних послуг.

Стати біотехнологом сьогодні – найкращий вибір для світлого майбутнього завтра!

Усім Привіт! Мене звати Кирил Муренко, і я без перебільшень пишаюсь тим, що «без п’яти хвилин» є дипломованим магістром спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» у НУХТ. Вже зовсім скоро відбудеться захист моєї кваліфікаційної магістерської роботи на тему: «Роль мікроорганізмів у технологіях ферментованих м’ясних продуктів» під керівництвом к.б.н., доц. Старовойтової Світлани Олександрівни.

Знаю, що вже зараз багато абітурієнтів та їх батьків замислюються над вибором майбутньої професії, тому бажаю поділитись й своїм досвідом, адже впевнений у важливості отримання якісної освіти сьогодні.

Майже два роки тому я почав працювати у відділі хроматографічного контролю лікарських засобів на АТ «Фармак» на посаді лаборанта хімічного аналізу. Наразі вже обіймаю посаду хіміка-хроматографіста.

Біотехнолог – багатогранна професія майбутнього!

Усім привіт! Вибір майбутньої професії є надважливим, адже він визначає подальшу долю кожного. Тому сьогодні я хочу розповісти про свій та його результати. Мене звати Вероніка Тромпак і це моя щира історія, котра, маю надію, допоможе майбутнім здобувачам.

Наразі я вчусь на магістратурі на факультеті БТЕК за спеціальність 162 «Біотехнологія та біоінженерія» та виконую кваліфікаційну роботу під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О. на тему: «Біотехнологія ферментів для косметичних засобів». Працюю бактеріологом клінічно-діагностичної лабораторії у КНП «Лікарня св. Мартина».

Бактеріолог – це фахівець, який стоїть на варті здоров’я людей, забезпечуючи точну діагностику інфекційних захворювань. Моя робота бактеріолога в лабораторії – це поєднання наукових знань, сучасних технологій і практичних навичок для швидкого виявлення патогенних мікроорганізмів, що можуть загрожувати життю пацієнтів.

Більше, ніж просто навчання!

Рада вітати, я – Марина Грищенко, – здобувачка вищої освіти на кафедрі БТМ у Національному університеті харчових технологій. Наразі навчаюсь на магістратурі та виконую дипломну роботу на тему: «Глікозаміноглікани мікробного походження для косметології» під керівництвом к.б.н., доц. Старовойтової Світлани Олександрівни. І сьогодні я хочу поділитись своїм досвідом та враженнями від навчання й роботи.

Майже рік я працюю методистом у сервісному відділі компанії «Химлаборреактив» і мені пощастило поєднувати роботу з навчанням у магістратурі. Наша компанія не лише розуміє цінність вищої освіти, а й всіляко підтримує мене; гнучкий графік дозволяє ефективно навчатися та працювати.

Бути біотехнологом – це змінювати світ на краще!

Вітаю! Мене звати Руслан Коваль, я магістр другого року навчання у Національному університеті харчових технологій, спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Наразі знаходжусь на останній сходинці до отримання диплому, який пишу на тему: «Технологічні аспекти виробництва імунобіологічних препаратів на основі бактеріофагів» під керівництвом д.т.н., проф. Віктора Петровича Стабнікова.

Вже давно успішно поєдную навчання з роботою на ТОВ «Фармекс Груп» на посаді заступника директора з якості. Зазначу, що дуже пишаюсь своєю роботою, тому що чітко розумію які позитивні зміни зрушую. Адже система забезпечення якості фармацевтичної компанії є ключовим елементом гарантії якості та безпеки усіх без винятку лікарських засобів. Організація комплексу робіт для підтримання фармацевтичної системи у функціонуючому стані на високому рівні потребує налагодження процесів проведення самоінспекцій, зовнішніх аудитів постачальників, організації оцінки відхилень в ході виробництва, документування процесів виробництва, роботи з рекламаціями та ін.

Вірний вибір професії сьогодні – наша запорука успіху завтра!

Вітаю, мене звати Дар’я Синявська, і нині я знаходжусь на фінішній прямій здобуття освітнього ступеня «Магістр» ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія», адже залишився лише день «Х». Останній крок – день захисту дипломів, до якого я маленькими, але доволі наполегливими кроками рухалась протягом швидкоплинного періоду навчання у Національному університеті харчових технологій на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ).

Саме завдяки потужному викладацькому складу цієї кафедри, їх професіоналізму та намагання передати свої знання кожному студенту, я уже більш, ніж два роки працюю старшим біохіміком відділу наукових досліджень та розробок в міжнародній компанії «STADA Group», яка спеціалізується на виробництві біотехнологічної та фармацевтичної продукції, а також входить в ТОП 20 світових фармацевтичних компаній.

Від екскурсії до постійної роботи: наш шлях на ТОВ «Фармекс Груп»

Привіт! Ми, студенти першого курсу магістратури ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ. Хочемо поділитися своїм досвідом працевлаштування, а також поєднання навчання, практики та роботи. Наше знайомство з підприємством почалося ще у першому семестрі 4 курсу бакалаврату, коли ми потрапили на екскурсію. Це була чудова можливість побачити, як працює сучасне виробництво, і саме тоді ми зрозуміли, що цей завод — ідеальне місце для нас. Екскурсія переросла у пропозицію пройти виробничу практику і ми з радістю погодилися.

Магістратура і стажування: як успішно поєднати навчання і роботу за спеціальністю

Всім привіт! Мене звати Єлизавета Дон, і я успішно захистила диплом освітнього ступеню бакалавр за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ за тематикою «Біосинтез поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 мультифункціонального призначення на олієвмісних субстратах», яку я виконувала під керівництвом професора, доктора біологічних наук Тетяни Пирог. Наразі, я продовжую навчання у ролі першокурсниці-магістрантки ОПП «Промислова та фармацевтична біотехнологія» на своїй рідній кафедрі БТМ.

Ще на 4 курсі, за сприяння кафедри, яка надає широкий вибір місць практики, я обрала ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», де мені випала можливість потрапити у дослідно-впроваджувальну лабораторію твердих лікарських форм і де я зрозуміла, що обрана мною спеціальність - 100% моє покликання, що мотивувало мене діяти рішуче. Влітку, по закінченню бакалаврату та активно готуючись до вступу у магістратуру, я твердо вирішила, що хочу, крім навчання, працювати за спеціальністю, тому активно почала шукати можливості.

Увага! Стажерська вакансія на АТ «Галичфарм» Корпорації «ARTERIUM»

АТ «Галичфарм» запрошує на стажування у Службу забезпечення якості та екології у Групу управління змінами студента 3-5 курсів. Резюме кандидатів чекають до 10 жовтня. Оголошення результатів конкурсу – 14 жовтня.

Більше інформації на фото.

Магістратура і кар'єра: як поєднати навчання і роботу за спеціальністю

Вітаю! Мене звати Плита Марія, я студентка першого курсу магістратури за освітньо-професійною програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія» у Національному університеті харчових технологій. Паралельно з навчанням я працюю в АТ «Київмедпрепарат» на посаді фахівця (з розвитку персоналу) в службі навчання та розвитку. Моя робота пов’язана з організацією та проведенням навчань для співробітників, що допомагає підвищувати їхню кваліфікацію та сприяти розвитку компанії.

До моїх обов’язків входить аналіз потреб у навчанні, співпраця з зовнішніми тренерами, а також моніторинг ефективності навчання. Окрім цього, я займаюсь професійним навчанням співробітників з питань GxP — стандартів якості, що регулюють виробництво та контроль у фармацевтичній галузі. Це дозволяє підвищувати якість роботи компанії та відповідність вимогам міжнародних стандартів.

Від теорії до практики: досвід літнього стажування у Біотехнологічній компанії BTU

Літо – це не лише час відпочинку, а й чудова можливість для самовдосконалення в обраній професії. Після завершення третього курсу навчання на бакалавраті за освітньо-професійною програмою «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ви вже маєте чимало теоретичних знань і базових навичок, які допомагають у розумінні того, як функціонує біотехнологічне виробництво. Проте практичний досвід є незрівнянно ціннішим, і саме його наразі активно шукають роботодавці в резюме, навіть у молодих спеціалістів.

Незважаючи на складні часи, які ми переживаємо зараз, провідні біотехнологічні компанії України продовжують підтримувати студентів-біотехнологів у здобутті омріяного практичного досвіду. Однією з таких компаній є Біотехнологічна компанія BTU, яка в травні організувала хакатон для студентів-біотехнологів під назвою "BTU Biotech day". Метою хакатону був відбір мотивованих студентів, готових до саморозвитку та набуття нових знань. Мені пощастило взяти участь у цьому заході, виконати серію завдань та пройти коротку співбесіду, що дало мені можливість взяти участь у двомісячному стажуванні в Біотехнологічній компанії BTU.

Добудь ступінь у біотехнологіях - відкрий шлях до майбутнього

Мрієте про майбутнє, де наукові досягнення формують наше життя? Вступ на факультет БТЕК у Національному університеті харчових технологій - це не просто навчання, це шлях до створення майбутнього. Тут студенти занурюються у світ мікроскопічних організмів, генетичного інжинірингу, та вивчають способи їх використання для розв’язання глобальних проблем. Вони досліджують, як мікроорганізми можуть бути використані у виробництві екологічних палив, створенні нових ліків або навіть у боротьбі зі зміною клімату.

Мене звати Тагізада Єфим і я хочу поділитись своєю історію навчання та працевлаштування з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, адже знаю, що вона точно буде їм корисною.

Отримання диплому бакалавра з біотехнології - це не просто академічне досягнення, то є вступ до світу, де наука впливає на реальність. Задумуючись над своїм життєвим шляхом, я зрозумів, що вибір спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» - найкраще рішення у моєму житті. Ця область не тільки відкрила переді мною двері до захоплюючого світу наукових винаходів, але й надала міцний фундамент для моєї майбутньої кар’єри.

Біотехнологи, як супергерої: можуть успішно поєднувати роботу та навчання!

Добрий день, мене звати Тимофєєв Даніла. Я закінчив 4-ий курс Національного університету харчових технологій за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Кваліфікаційну роботу на здобуття ОС бакалавр на тему: «Виробництво протидифтерійної вакцини» виконував під науковим керівництвом к.т.н., доц Пенчука Юрія Миколайовича.

Наразі вже рік я працюю на омріяній посаді мікробіолога у відділі контролю якості на фармацевтичній фірмі «Дарниця».

Чи допомогло Вам навчання у НУХТ на кафедрі БТМ у роботі сьогодні? Чим?

Звісно допомогло, оскільки в університеті я здобув багато базових знань, з мікробіології та біохімії, без яких було б просто неможливо обіймати дану посаду. Окрім того, вагомим плюсом стали практичні навички та вміння, котрі ми опановували під час виконання лабораторних й практичних робіт, до прикладу: працювати з матеріально-технічною базою, мікроскопіювати, робити пересіви та посіви чистих культур в асептичних умовах, готувати фіксовані препарати, здійснювати фарбування за Грамом, тощо.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання