Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стажування під час навчання

Добудь ступінь у біотехнологіях - відкрий шлях до майбутнього

Мрієте про майбутнє, де наукові досягнення формують наше життя? Вступ на факультет БТЕК у Національному університеті харчових технологій - це не просто навчання, це шлях до створення майбутнього. Тут студенти занурюються у світ мікроскопічних організмів, генетичного інжинірингу, та вивчають способи їх використання для розв’язання глобальних проблем. Вони досліджують, як мікроорганізми можуть бути використані у виробництві екологічних палив, створенні нових ліків або навіть у боротьбі зі зміною клімату.

Мене звати Тагізада Єфим і я хочу поділитись своєю історію навчання та працевлаштування з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, адже знаю, що вона точно буде їм корисною.

Отримання диплому бакалавра з біотехнології - це не просто академічне досягнення, то є вступ до світу, де наука впливає на реальність. Задумуючись над своїм життєвим шляхом, я зрозумів, що вибір спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» - найкраще рішення у моєму житті. Ця область не тільки відкрила переді мною двері до захоплюючого світу наукових винаходів, але й надала міцний фундамент для моєї майбутньої кар’єри.

Біотехнологи на стражі здоров’я нації

Привіт всім. Мене звати Дмитро Науменко. У 2016 році я закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Промислова біотехнологія»). Додатково виконував наукову роботу в Інституті продовольчих ресурсів під керівництвом Кігель Н.Ф., тема: «Виробництво ферментного препарату фітази».

Паралельно із навчанням почав працювати на ПРАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» в цеху твердих лікарських засобів на посаді техніка-технолога приготування таблеточних мас. Попрацювавши трохи в цеху, вирішив спробувати свої навички в лабораторії. Так влаштувався у ТОВ «Фармекс груп» на посаду хіміка-аналітика в центрі фармацевтичних розробок. Нині працюю на посаді Медичного представника у ТОВ «Здраво» та виконую магістерську роботу під керівництвом д.т.н., проф. Стабніковa В.П. на тему: «Біотехнологічні аспекти отримання поліненасичених жирних кислот».

SK «Johnson» - 2 в 1: навчання та кар’єра

Привіт всім! Моє ім’я Уляна Ткаченко. Восени, після вступу до магістратури за освітньо-професійною програмою "Промислова та фармацевтична біотехнологія", я вирішила знайти роботу за спеціальність з метою отримання досвіду, адже попереднє моє навчання в іншому закладі освіти не дозволяло паралельно реалізовувати себе. Після подачі резюме в компанію SK «Johnson», я отримала роботу моєї мрії. Тому наразі успішно поєдную трудову діяльність та навчання за освітнім ступенем "Магістр" за спеціальністю 162 «Біотехнології і біоінженерія» ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія".

На сьогоднішній день я обіймаю посаду лаборанта у відділі контролю якості сировини та готової продукції. У мої щоденні обов’язки входить здійснення мікробіологічного контролю продукції компанії SK «Johnson» з нейтральним pH.

«Освіта в НУХТ виховала в мені впевненість у своїх можливостях»

Усім доброго дня, мене звати Кирил Муренко, і я пишаюся своєю кар’єрою у відділі хроматографічного контролю фармацевтичної компанії «Фармак», у становленні якої мені допомогло навчання у НУХТ на кафедрі БТМ. Закінчивши четвертий курс університету, я вирішив спробувати свої сили у сфері, де наука та технології переплітаються, і подав заявку на роботу.

Сьогодні я поєдную навчання та роботу в аналітичній лабораторії, де здійснюю хроматографічний контроль фармацевтичних препаратів. Ця робота вимагає від мене високої відповідальності та точності, але завдяки освіті у Національному університеті харчових технологій, - відчуваю себе впевнено у своїх знаннях. Наразі я навчаюся за освітнім ступенем "магістр" спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія" ОПП "Промислова та фармацевтична біотехнологія" та пишу кваліфікаційну магістерську роботу під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова Олександра Олександровича на тему: «Біосинтез пробіотичних культур для виробництва ковбасних виробів».

НУХТ – це вагомий крок у професійному становленні

Привіт! Мене звати Годлевська Марія і я здобувачка 4-го курсу кафедри біотехнології та мікробіології Національного університету харчових технологій. На сьогоднішній день я працюю на Пісківському заводі скловиробів на посаді учня лаборанта хімічного аналізу вимірювальної аналітичної лабораторії.

В мої щоденні обов’язки входять такі пункти:  якісно виконувати лабораторні аналізи, іспити та інші види досліджень скла (густина, водостійкість, кислотостійкість), аналіз сировини (хімічний та гранулометричний склад), готової продукції (водостійкість пляшки) для визначення відповідності діючим технічним умовам і стандартам. Знання і практичні навички, які я здобула під час навчання за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», зокрема під час вивчення дисциплін хімічного спрямування – «Аналітична хімія» і «Фізична і колоїдна хімія», – зробили вагомий внесок для мого професійного розвитку.

Нема нічого неможливого для того, хто прагне

Нема нічого неможливого для того хто прагне, – це не просто цитата, – це моє кредо. Добрий день усім, я – Галецький Михайло, студент 1 групи 4 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». На даний момент я працюю молодшим фахівцем виробництва твердих лікарських форм у ПАТ «Київмедпрепарат» і сьогодні у форматі інтерв’ю хочу трішки поділитись своїм досвідом та враженнями від навчання на кафедрі БТМ (НУХТ), адже впевнений, що вони обов’язково стануть у нагоді абітурієнтам.

Чим вам допомогло у побудові кар’єри навчання у НУХТ?

Оскільки моя спеціальність є технічною, дуже багато предметів котрі я вивчав, вагомо «прокачали» мене як працівника на виробництві ін’єкцій. Основи хімії допомогли мені у дільниці виробництва ін’єкцій та таблетованих форм лікарських засобів, мікробіологія – розширила мій кругозір щодо класів чистоти та мікробіологічного контролю на виробництві, процеси і апарати – описали принцип дії автоклаву, імунологія та основи імунобіотехнологій – надали комплексні і важливі знання щодо механізму впливу будь-яких лікарських засобів та вакцин на організм людини з точки зору роботи імунної системи.

Програма стажування «Arterium Inter Camp» - перша сходинка у професійному рості здобувача

Усім привіт! Мене звати Олена Зюсько. Я навчаюсь у НУХТ на кафедрі біотехнології і мікробіології та виконую кваліфікаційну роботу під керівництвом завідуючого кафедрою – Віктора Стабнікова на тему: «Характеристика Cupriavidus necator – продуцента внутрішньоклітинних полігідроалканоатів». Наразі мені чудово вдається поєднувати роботу за спеціальністю в корпорації «Arteruim» та навчання на бакалавраті, адже кафедра БТМ усіляко мене підтримує у становленні як спеціаліста.

Мабуть, найважчим завдання є пошук роботи за спеціальністю, адже для роботи у фармацевтичних компаніях потрібен досвід. Але мені випала чудова можливість стати частиною програми стажування «Arterium Inter Camp», яка розроблена для студентів 4-тих курсів та магістрів. Після подання резюме мене запросили на першу серйозну співбесіду у житті. І ось уже більше місяця я є частиною корпорації та проходжу стажування у цеху твердих форм готових лікарських засобів.

Вдалий професійний старт – запорука вдалого майбутнього

Привіт всім!

Мене звати Олександра. Минулого літа, по закінченню 3 курсу університету, я випробувала свою удачу і знання, подавши заявку на стажування в ПАТ «Київмедпрепарат». І от, наразі, я поєдную навчання з роботою на посаді молодшого фахівця мікробіолога в аналітичній лабораторії. Мої робочі обов’язки полягають у проведенні мікробіологічного контролю препаратів, котрі я у повній мірі можу виконувати завдяки набутим в університеті знанням.

Навчайся, працюючи

Прагніть бути не просто успішною людиною, а цінною.

©Альберт Ейнштейн

Усе більше і більше можливостей відкривається перед сучасною молоддю. Світ постійно змінюється, модернізується, ринок праці потребує усе більше нових кваліфікованих кадрів, тому система освіти також не стоїть на місці. Завданням Університету при цьому є формування у здобувача освіти компетентностей, які дозволять йому пристосовуватися до різноманітних змін вимог ринку праці, створення умов підготовки працівників в умовах їх повного працевлаштування на підприємствах, в установах та організаціях.

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання