Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Виконання наукової роботи – реальна можливість бути корисним для суспільства

Переддипломна практика – це час, який магістранти-науковці кафедри біотехнології і мікробіології можуть використати для завершення експериментальної роботи, оформлення результатів досліджень та виконання індивідуального завдання. Так під час проходження практики на базі кафедри БТМ я мав час для того, щоб систематизувати результати отримані за час виконання наукової роботи у відділі моніторингу пухлинного процесу та дизайну терапії Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Реєстрація – один з ключових відділів фармацевтичного підприємства

Карантин зупинив багато сфер людської діяльності, але не фармацевтичні виробництва та студентів-магістрантів 2-го року навчання кафедри біотехнології і мікробіології, які весь період літніх канікул чекали початку їхньої переддипломної практики на них. Тож вже 1 вересня мені вдалося потрапити на очікувану практику, яка проходила на ПрАТ Фармацевтична компанія «Дарниця».

ФК «Дарниця» – це одне з найпотужніших фармацевтичних підприємств України. Воно має більше 60 препаратів у портфелі розробки та 280 препаратів в портфелі з фокусом на кардіологію, неврологію та проблеми болю, які реалізуються не тільки на території України, а й експортуються ще у 16 країн світу. Виробництво всіх цих препаратів здійснюється на сучасному обладнанні та за вимогами GMP.

Освоєння нюансів процесу валідації в фармацевтичній компанії "Дарниця"

На сьогодні у зв’язку з пандемією все більше підприємств різноманітних галузей працюють дистанційно, проте незважаючи на ці тимчасові труднощі нам, магістрантам ІІ року навчання Іванову Микиті та Гриненко Віталію, пощастило проходити переддипломну практику на одному з фармацевтичних гігантів України – Фармацевтичній компанії «Дарниця».

Після спілкування з менеджером з управління персоналом ми обрали відділ управління якістю, а саме напрям валідації та кваліфікації, керуючись можливістю на власні очі побачити роботу спеціалістів, без  схвалення яких не можуть починати будь-які процеси з виробництва лікарських засобів.

Опанування технологічних операцій на фармацевтичному підприємстві ‘’BioTestLab’’

«BioTestLab» - єдиний в Україні приватний виробник широкої лінійки ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для птиці, вакцин для кроликів, вакцин для свиней, тест-систем; а так само провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів. Виробництво працює відповідно до міжнародних стандартів і вимог GMP (Good Manufacturing Practice) і сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015.

Контроль кожної серії продукції проводиться на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику. Оцінюється нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри. Кожен продукт проходить перевірку в порівнянні з аналогами відомих світових брендів в дослідних господарствах.

Технологічна практика на АТ "Фармак". Продовження

Однією з «перлин» ознайомчої екскурсії стало відвідування цеху з виробництва інсуліну та рентгено-контрастних препаратів. Спочатку ми одягнули спеціальній одяг, який відповідає рівню чистоти "L". Далі майстер цеху провів цікавий та інформативний інструктаж. На екскурсії ми дізнались, що продукція компанії експортується в понад 20 країн світу. Це свідчить про значні масштаби виробництва та міжнародне визнання якості продукції АТ «Фармак». У нас була можливість побачити на власні очі як відбувається ферментація, упаковка та маркування лікарських препаратів та багато іншого.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка