Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Анонси неформальної та інформальної освіти

Анонс онлайн-лекції: «How to Write Good Research Proposals» у рамках проєкту «UGF»

«Як написати хороші дослідницькі пропозиції» – онлайн-лекція професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals». Нільс Хр. Стенсет — еволюційний біолог.

По суті, вся його робота базується на популяційній екології – її застосовують до широкого спектру екологічних систем і питань, починаючи від наземних (коливання популяції та дрібних гризунів, включаючи лемінгів, зайців і рисей), до морських (наприклад, тріска) і прісноводних (наприклад, щука) до систем зоонозних захворювань (зокрема, чуми), а також привнесення екологічного мислення в еволюційну біологію.

Запрошуємо на лекцію «Дріжджі врятують світ. Або ні»

Запрошуємо вас на лекцію української біотехнологині Ірини Денеги «Дріжджі врятують світ. Або ні».

Коли: 3 січня 2024 року о 12:00

Де: Львів, центр Митрополита Андрея Шептицького (вул. Стрийська, 29а) або online.

Як потрапити: участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

МІЖНАРОДНА ЗИМОВА ШКОЛА ЖАНА МОНЕ «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ»

Шановні колеги, запрошуємо вас до участі у Міжнародній зимовій школі Жана Моне «МЕНЕДЖМЕНТ АКАДЕМІЧНИХ ПРОЄКТІВ ТА ЕФЕКТИВНА КОМУНІКАЦІЯ», що відбудеться 5-7 грудня 2023 р. на базі Національного університету харчових технологій,  м. Київ у online форматі.

Спікерами школи будуть досвідчені члени команд проєктів програми Еразмус+, у рамах яких проводиться захід, та наші партнери з України та Європейського Союзу. Школа має практичне спрямування на націлена на підготовку слухачів до участі у міжнародних академічних проєктах, перш за все, програм Європейського Союзу. Особлива увага буде приділена підготовці проєктних заявок до участі у конкурсах програми Еразмус+, зокрема напряму Жана Моне. Захід орієнтований як на молодих дослідників, зокрема аспірантів, так і досвідчених науковців та викладачів закладів вищої освіти.

Запрошуємо до участі у тренінгах “Сучасні підходи для ефективної підготовки наукових публікацій”

З 29 листопада до 27 грудня 2023 року для науковців відбудеться безкоштовний курс тренінгів “Сучасні підходи для ефективної підготовки наукових публікацій”. Його організовують Державна науково-технічна бібліотека України та Національний центр “Мала академія наук України”.

Курс складається з 5 занять, під час яких слухачі зможуть отримати практичний досвід роботи з хмарними середовищами створення документів, бібліографічним менеджером Mendeley, підбору журналів, що індексуються провідними наукометричними базами, для публікації наукових статей.

Запрошуємо на гостьову лекцію "Методи аналізу даних та їх роль в сучасних наукових дослідженнях"

Кафедра харчової хімії НУХТ організовує гостьову лекцію "Методи аналізу даних та їх роль в сучасних наукових дослідженнях". Лектор - Ростислав Макаренко, PhD is genomics and Genetics, Institute Pasteur, Paris, France.
Лекція відбудеться 29 листопада о 9:50.

https://us02web.zoom.us/j/89299298888?pwd=eTltWWJlMHEybUVSL0dQdWt6bjN4Zz09
Meeting ID: 892 9929 8888
Passcode: 017220

Запрошуємо до участі у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA»

Триває реєстрація на участь у 18-му конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді «Завтра.UA» покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну та інформаційну підтримку.

Прийом заявок відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 23 жовтня до 30 листопада 2023 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО – університетів, академій та інститутів. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Здобувачам освіти Неформальна та інфоромальна освіта Анонси