Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ВІД СТУДЕНТСТВА ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – ОДИН КРОК!

Кожен студент замислюється над своїм майбутнім: подальшим навчанням, роботою, сім'єю тощо.

Але іноді майбутнє настає вмить, раптово. Така вирішальна мить сталася, коли викладачі рідної кафедри біотехнології і мікробіології організували для студентів лекцію генерального директора ТОВ «Біофарма Плазма» Костянтина Єфименко.

Лекція була присвячена розвитку підприємства та перспективам, що відкривались перед працівниками. Був акцент на те, що наш університет є провідним постачальником кадрів для фармацевтичних підприємств України. Моя цікавість була пов’язана також з тим, що дане підприємство розташоване в моєму рідному місті – Білій Церкві. Після лекції була можливість поспілкуватися з паном Костянтином, який ще раз наголосив, що підприємству потрібні молоді спеціалісти. Ми обмінялися контактами для подальшого спілкування та можливої співпраці. Через два тижні мені зателефонували з головного офісу та запропонували надіслати резюме. І потягнулися довгі дні очікувань і думок про те, що нічого з того не вийде. Але одного чудового ранку мені зателефонували та запросили на співбесіду. Я був сповнений найкращих передчуттів і не дарма! І все ж, прибувши у призначений день та час на  співбесіду, я не знав, що мене чекає, що будуть запитувати і, взагалі, як це все буде проходити.

Хвилювання було таким, що навіть екзамен з «Мікробіології» здавався мені казкою. На місці мене зустрів Владислав (мій теперішній начальник), який перевірив мої знання та розповів про всі деталі роботи на підприємстві. На другий день після співбесіди мені зателефонували та сказали, що я можу оформлюватись на роботу. Сказати, що я зрадів – то нічого не сказати!

Але це був лише початок… Потрібно було домовитись з викладачами в університеті про індивідуальний план та організувати своє навчання. Я думав, що  це буде неможливо. Всі викладачі, як не дивно, були не проти та навіть раді, що я буду працювати за спеціальністю – інженером з валідації ТОВ «Біофарма Плазма».

Від тоді пройшло вже майже три місяці. Мені робота дуже сподобалась та зацікавила. Я побачив підприємство повністю, аж до самої малесенької гаєчки. 

Перші два тижня я вивчав документацію, спілкувався та вчився. Обсяги отриманої інформації були просто шаленими!

За місяць я самостійно вже оформлював і розробляв протоколи та звіти валідації приміщень, а також обладнання.

На другий місяць роботи на мене була покладена велика відповідальність: я проводив тестування продукції на поживних середовищах.

На сьогодні я провожу кваліфікацію обладнання: реакторів змішувачів, мікробіологічної лабораторії та рекваліфікацію різних приладів.

Ось такий мій перший досвід роботи на посаді інженера відділу валідації ТОВ «Біофарма Плазма»!

 Андрій Закрасняний,

студент 4 курсу кафедри біотехнології і мікробіології, НУХТ

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка