Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Бажаєш стати студентом НУХТ – бери участь в олімпіаді!

В університеті розпочався перший тур Всеукраїнських олімпіад для випускників 11 класів шкіл та осіб, що вже мають документ про повну загальну середню освіту.

У 2024 році НУХТ безкоштовно проводить олімпіади з української мови, математики, історії України, англійської мови, біології та хімії.

Участь у наших олімпіадах дає можливість перевірити свій рівень знань; підготуватися до складання Національного мультипредметного тесту, який у 2024 році буде визначальним критерієм вступу; підвищити вагомість інформації у мотиваційному листі.

Ще один плюс участі полягає в тому, що переможці другого туру отримують іменний сертифікат, який надасть можливість перезарахування на першому році навчання в НУХТ окремих елементів відповідної дисципліни.

Перший тур триватиме до 8 березня 2024 року. Його попередні результати будуть оприлюднені не пізніше 12 березня, а остаточні – 15 березня. Другий тур відбудеться 23 березня 2024 року в режимі онлайн. Підбиття остаточних підсумків і визначення переможців – 29 березня 2024 року.

Реєстрація для участі за посиланням.

Детальна інформація за посиланням.

Бажаємо успіху!

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Вступникам Загальна інформація про вступ 2024 рік Бажаєш стати студентом НУХТ – бери участь в олімпіаді!