Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

До уваги абітурієнтів: демонстраційна версія національного мультипредметного тесту

З 28 квітня на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти онлайн-версію демонстраційного національного мультипредметного тесту (НМТ).

Інтерфейс демонстраційного тестувальника відрізняється від реального НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання запропонований варіант аналогічний до вступного тесту.

Тестувальник може мати певні затримки із роботою через велику кількість потенційних учасників. Варто перевірити налаштування систем безпеки на комп'ютері або скористатися іншим браузером для роботи.

Пройти НМТ необхідно за 90 хвилин, протягом яких потрібно виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів:

  • української мови (завдання 1-20);
  • математики (завдання 21-40);
  • історії України (завдання 41-60).

Послідовність виконання завдань можна обирати самостійно як під час виконання демонстраційного тесту, так і реального тестування. Після завершення роботи над тестом будуть доступними результати за кожний блок завдань НМТ.

Перед початком виконання тесту необхідно правдиво відповісти на 4 запитання про себе.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 90 хвилин за комп’ютером – можна ознайомитися із демонстраційним варіантом національного мультипредметного тесту чи навіть роздрукувати його для зручності, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.

Під час реального тестування у вас буде змога використовувати довідкові матеріали з математики, тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням опираючись на них.

Бажаємо всім успіху!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка