Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» 2020/2021 н.р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. Національний університет харчових технологій (НУХТ) призначено базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» (далі – Конкурс) у 2020/2021 навчальному році.

Для участі у ІІ турі Конкурсу надійшло 48 робіт з 23 закладів вищої освіти. З 15 лютого по 18 березня тривав перший етап ІІ туру – рецензування студентських наукових робіт членами Галузевої конкурсної комісії. Наступний другий етап ІІ туру – захист робіт на підсумковій науково-практичній конференції у режимі відеоконференції з використанням сервісу Zoom – відбувся 8 квітня. Для участі у ІІ етапі ІІ туру Конкурсу були запрошені автори 30 наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 71 і вище балів.

Зважаючи на тематичне різноманіття представлених на конкурс робіт, для їх презентації було організовано три секції: «Харчова і сільськогосподарська біотехнологія», «Промислова та екологічна біотехнологія», «Фармацевтична та молекулярна біотехнологія».

Спонсором Конкурсу виступила одна із провідних сучасних фармацевтичних компаній України – АТ «Фармак».

Результати Конкурсу оприлюднені на сайті Національного університету харчових технологій.

 

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт


  Перелік робіт для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020-2021 н.р.


  Рейтинговий список робіт


  Перелік робіт, автори яких запрошуються 8 квітня 2021 р. для участі у підсумковій науково-практичній відеоконференції ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020-2021 н.р.

 Програма підсумкової науково-практичної конференції Конкурсу

 РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка