Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Хакатон Farmak Science Start: вітаємо переможців!

Незважаючи на те, що модульний тиждень на носі, магістранти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ вирішили спробувати свої сили у такому цікавому та незвичайному заході як Хакатон Farmak Science Start, який організувала фармацевтична компанія «Фармак». Захід проходив в он-лайн режимі упродовж двох днів, а саме 28-29 жовтня.

Ще з останнього курсу бакалаврату здобувачі горіли бажанням взяти участь у даному заході і ось нарешті випала така можливість. Хакатон дав чудовий шанс відчути себе не студентом, а спеціалістом-біотехнологом, який має максимально швидко та чітко працювати, приймати правильні рішення. Було дуже цікаво співпрацювати у команді з іншими студентами, усі учасники були дуже талановитими та дружелюбними. Під час Хакатону магістранти зрозуміли, що спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» досить універсальна. Адже учасникам знадобились знання як про технології виготовлення лікарських засобів, так і про фізико-хімічні властивості різних сполук.

Учасниками Хакатону були студенти з різних вишів Києва, яких розподілили на кілька команд. До речі в одну команду могли входити здобувачі з різних закладів.

Команда під номером три ділиться своїми враженнями: «Ці два дні були просто неймовірні. Хакатон Farmak Science Start – це був челендж для кожного з нас. По-перше, спочатку все пішло не по плану, коли ми дізналися, що ми в різних командах – № 3 та № 4. По-друге, наша команда №3 отримала завдання щодо фармацевтичної розробки генеретичного препарату. За що братись, з чого починати – був чисто "error". І при цьому на все про все у нас був лише один день. Проте, зібравшись з думками та ідеями, ми все обговорили з нашим ментором та отримали поради щодо початку роботи. Згенерувавши план подальших дій, наш капітан – Цапко Софія розподілила роботу між усіма членами команди. І сталось диво – робота пішла як по маслу: патентний пошук, закордонні статті, регламенти, специфікації. Прямо мозковий штурм: як краще зробити, накреслити, яка інформація буде важливою, а як розписати технологію – ці та інші питання ми невпинно вирішували під час конференцій за допомогою додатку Zoom. А як ще комунікувати в умовах карантину? Спільний Google Docs – наш вейт борд, де ми розписували кожен етап та коректували дії один одного. Злагоджена робота, позитивні емоції, підтримка 24/7, креативні ідеї – запорука успіху команди мрії – «Dream team». І це дійсно так. Ми дякуємо своїй команді Expecto Pastronus за чудовий результат та ментору Борщевській Марині Іллівні – керівнику департаменту біотехнології АТ «Фармак» за цінний досвід та знання, які вона нам передала. Бути не лише розумним, а вміти комунікувати один з одним – запорука успіху команди!».

Коли у фіналі Хакатону нам оголосили, що переможцем стала команда № 4 «Faster than Pasteur», ми були просто щасливі, емоції переповнювали! Так свої враження від цієї події описала дана команда «Коли в перший день Хакатону нашій команді озвучили наше завдання, ми, чесно кажучи були в шоці, навіть трошки опустились руки. Ну як за добу написати план роботи по синтезу активного фармацевтичного інгредієнту? Але, виявляється, можна, коли ти вмієш шукати інформацію. Так, грамотно розподіливши між собою ролі, ми плідно попрацювали вечір і більшу частину ночі і на ранок вже майже 80 % роботи було зроблено. Після розмови з ментором Віталієм Рудюком – начальником лабораторії синтезу АФІ АТ «Фармак», виконання завдання взагалі пішло в нереально швидкому темпі, адже ми були змотивовані, наші старання оцінили, підказали ще кілька цікавих ідей, а загалом, ми йшли у правильному напрямку, хоча у процесі виконання завдання було дуже багато сумнівів та навіть закралась думка – а раптом ментор не схвалить рішення, яке ми збираємось презентувати? Однак все вийшло набагато краще, ніж ми могли собі уявити! Відтак, за добу команді № 4 вдалося зробити те, що роблять фармацевтичні підприємства місяцями – організувати виробництво АФІ. Дуже приємно, що журі Хакатону це оцінили. Висловлюємо окрему вдячність нашому ментору Віталію Рудюку, від якого ми отримали колосальну підтримку, драйв та велику кількість цінних порад! Отож пробуйте свої сили і насолоджуйтеся періодом студентства на максимум!»

Слід зазначити, що всі учасники Хакатону є переможцями, адже магістранти-біотехнологи змогли не тільки перемогти свої сумніви, страхи, а й отримали новий досвід, з яким сміливо зможуть рухатись у майбутнє.

Дякуємо членам наших команд за плідну співпрацю та позитивні емоції і бажаємо професійних успіхів!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка