Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з біології: підготовка триває!

Вже третій рік поспіль кафедра біотехнології і мікробіології (БТМ) НУХТ проводить Всеукраїнську олімпіаду НУХТ з біології. В ній беруть участь школярі, які в майбутньому бажають приєднатись до лав студентів НУХТ, адже за перемогу в ІІ турі можна отримати додаткові 20 балів до сертифікату ЗНО з біології.

У І турі взяли участь більше 40 учнів випускових класів з різних шкіл України. За результатами цього туру перемогу вибороли 33 учасника. Очний ІІ тур мав відбутись у НУХТ у квітні місяці, але, враховуючи епідеміологічну ситуацію в нашій країні, він буде проведений дистанційно 23 травня. Тому комісія у складі завідувача кафедрою Тетяни Пирог та доцентів Вікторії Красінько і Оксани Скроцької готується до проведення ІІ туру у дистанційному режимі.

Не залишились осторонь й інші викладачі кафедри БТМ. Зокрема, асистент Тетяна Белемець взяла активну участь у розробленні завдань ІІ туру, а доцент Світлана Тетеріна стала головним випробовувачем завдань на платформі дистанційної освіти НУХТ. Отже, ще однією особливістю проведення ІІ туру олімпіади у «карантинних» умовах є те, що він відбудеться у режимі відеоконференції з використанням платформи Zoom для ідентифікації учасників. Самі ж завдання учасники будуть вирішувати на платформі дистанційної освіти Moodle, якою уже не один рік користуються студенти НУХТ, як денної, так і заочної форм навчання.

Для початку учасники мають до 22 травня зареєструватись в особистому кабінеті, для чого приймальною комісією НУХТ розроблена відповідна інструкція. Нині для учасників розроблено і детальну інструкцію для виконання олімпіадних завдань на платформі Moodle і скоро вона буде розміщена на сторінці ІІ туру олімпіади. На сьогодні учасників уже підключено до платформи Moodle, де вони можуть випробувати свої сили і виконати пробне завдання з біології.

Тож бажаємо успіхів і перемог! До зустрічі у ІІ турі Олімпіади!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка