Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Інновації, які формують стале майбутнє

Формування екологічного світогляду – надважливе завдання, яке ставлять перед собою усі викладачі кафедри біотехнології і мікробіології, адже саме він є запорукою сталого розвитку майбутнього суспільства. Збереження й розвиток людства в цілому стає можливим лише за умови  комплексного розв’язання екологічних проблем, включаючи проблему накопичення відходів. Ось чому відвідати профільну виставку «Recycling and Waste Expo Ukraine» і долучитися до передового досвіду професіоналів галузі ресайклінгу та поводження з відходами вважала своїм професійним обов’язком доцент кафедри Вікторія Красінько, яка опікується екобіотехнологічним напрямком підготовки майбутніх фахівців і є лектором дисциплін «Природоохоронні біотехнології» та «Біоенергетика та охорона довкілля».

На виставці були представлені технологічні новинки та обладнання для переробки, збору, сортування, утилізації твердих, небезпечних, органічних відходів, очищення повітря, води. Вдалося побачити й демонстрацію обладнання у дії.

Отримана новітня інформація неодмінно стане у нагоді, а майбутні біотехнологи хоч і не особисто (що ускладнено через карантинні заходи), обов’язково будуть у тренді інновацій, які сприяють вирішенню екологічних проблем.

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка