Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

OPEN DAY NUFT: особливості вступної кампанії 2024

Щороку заклади вищої освіти стикаються з одним дуже важливим етапом своєї діяльності, чим в першу чергу цікавляться абітурієнти. Цей етап має назву «Особливості вступної кампанії», яка змінюється або модифікується із року в рік. Останній день відкритих дверей нашого університету, який відбувся 27 січня 2024 року, був направлений в першу чергу на ознайомлення наших майбутніх вступників з особливостями вступу до нашого навчального закладу вже цього літа!

Порівняно з минулим роком, цього разу вступники будуть здавати 4 предмети НМТ, 3 з яких є обов’язковими, а четвертий – на вибір абітурієнта. До обов’язкових предметів відносяться українська мова, математика та історія України. На вибір вступниками пропонується скласти тест з наступних предметів:  іноземна мова, фізика, біологія, географія, українська література, хімія. Також, вступникам повідомили, що в 2024 році до НУХТ можна вступати також за результатами ЗНО 2021 року, та результатами НМТ 2022 та 2023 років. На зустрічі було представлені факультети та інститути, що входять в структуру університету, а також спеціальності, що пропонуються.

В цьому році для вступників відкривається гарна можливість потрапити до нашого ЗВО на спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»! Якщо ви не впевнені і своїх знаннях щодо біології чи хімії, за поточним НМТ можна скласти інші вибіркові предмети, що зазначено вище (наприклад, українську літературу), при цьому отримати гарний бал та попасти на бюджет. Цікаво дізнатись більше інформації про вступ в 2024 році? Переходьте за цим посиланням - https://nuft.edu.ua/vstupnyku/vstup-2024

Також, на зустрічі було зазначено про підготовчі курси на базі нашого університету, які стартують вже 3 лютого! Тривалість курсів – 4 місяці. Підготовче відділення НУХТ готує слухачів за наступними предметами: українська мова, математика, історія України, хімія. Біль детальніше можна ознайомитись за цим посиланням - https://fdo.nuft.edu.ua/

Під час нашої онлайн зустрічі абітурієнти мали можливість задати питання щодо вступу, особливостей навчання, організаційних моментів та ін. Представники нашого університету радо зустрічали будь-які запитання, та відповідала на них як в чаті, так і в формі діалогу!

Щиро дякуємо всім учасникам нашого OPEN DAY, за таку змістовну та чудову зустріч. Але якщо Ви пропустили цей захід – не засмучуйтесь, адже вже 10 лютого 2024 року (субота) ми знову зустрінемось в рамках OPEN DAY 2024 BTEC. А щоб не пропустити цю неймовірну подію, слідкуйте за нашими сторінками в фейсбук та інстаграм!

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка