Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практика – невід’ємна складова становлення біотехнологів

1 вересня розпочалася переддипломна практика – важлива компонента підготовки здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» ОС «Магістр». Базами практики в цьому навчальному році стали такі підприємства: ПрАТ «ФФ «Дарниця», АТ «Київмедпрепарат», ТОВ «БІОТЕСТЛАБ», НВП Єнамін, Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України.

Переддипломна практика дозволяє здобувачам вищої освіти реалізувати одержані в університеті теоретичні знання та практичні навички в умовах виробництва, ознайомитись з організацією та функціонуванням підприємств, оволодіти сучасними технологіями виробництва лікарських засобів.

Крім того, під час переддипломної практики студенти набувають навичок softskills – вміння працювати в команді, ефективно взаємодіяти з керівництвом та спеціалістами підприємств, виконувати поставлені завдання у визначений строк тощо.

 

Для здобувачів вищої освіти переддипломна практика є запорукою одержання виробничого досвіду та успішного працевлаштування в майбутньому. Тож побажаємо успіху нашим практикантам!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка