Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Активний понеділок з корпорацією «Артеріум»

8 квітня. Ранок. Понеділок – початок тижня та просто тяжкий день після вихідних. Магістри-біотехнологи кволо йшли до університету за черговою порцією знань. Однак, давалось їм це дуже тяжко, адже надворі весна, сонечко пригріло, пташки співають та зеленіють дерева…

Так би й провели цей день наші магістри – кволо та повільно! Якби не черговий драйвовий тренінг-гра від корпорації «Артеріум», яку провели Старикова Юля – менеджер з навчання персоналу, Воробйова Маша - фахівець з навчання та розвитку персоналу та випускниця кафедри біотехнології і мікробіології, а тепер і фахівець з навчання та розвитку персоналу – Дехтяренко Альона. Студентів розділили на 2 групки по 9 людей: перша група мала назву «СБО», а друга – «Ракета». Кожній з групок роздали завдання, де були написані правила. В чому ж вони полягали?

Студенти мали уявити себе інженерами, які проектують обслуговуючу станцію для ракети (групка «СБО») та саму ракету для перевезення цінного вантажу (групка «Ракета»). Окрім цього, магістри мали вести переговори з постачальником деталей для проектування станції та самої ракети, з замовником та, звичайно ж, між групками. Гра складалася з декількох етапів. На першому етапі інженери мали узгодити всі важливі питання з постачальником та замовником; на другому – накреслити схеми власних проектів та, знову ж таки, узгодити їх з керівництвом; на третьому – побудувати макети своїх проектів.

З перших хвилин студенти взялися до роботи і тут почалися палкі дебати. В кожному з учасників прокинувся «інженер», який бачив проект по-своєму, але після довготривалих та тяжких переговорів всі дійшли до спільної згоди, як між собою, так і з замовником та постачальником.

Група «Ракета» впоралася зі своїм завданням дещо швидше, ніж «СБО», що й відмітили організатори гри. На жаль, група «СБО» не встигла доопрацювати за встановлений термін свій проект, однак організаторами були відмічені старанність, сумлінність та впевненість у своїх діях учасниками команди.

Основною задачею гри було навчитися працювати в команді, вести ділові переговори та проявляти організаторські здібності, з чим студенти впоралися на відмінно. Висловлюємо свою подяку представникам корпорації «Артеріум» та доценту кафедри БТМ Лич Інні Валентинівні за надану можливість поспілкуватись з представникам корпорації і набратись досвіду, який буде корисний у майбутньому працевлаштуванні!

Дякуємо за такі чудові тренінги!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Студенти-біотехнологи рекомендують Активний понеділок з корпорацією «Артеріум»