Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Усвідомлений вибір – ключ до успішного майбутнього

«Твої вибори визначають твою долю.

Не чекай на випадок, він ніколи не вибере за тебе»

Елізабет Гілберт

Ми постійно стикаємося з потребою вибирати. Від найбанальніших речей до найскладніших життєвих ситуацій, наші вибори формують наше майбутнє. Днями відбулася серія зустрічей гаранта ОПП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» Світлани Старовойтової із здобувачами першого, другого і третього курсів щодо ознайомлення з вибірковими дисциплін та процедурою їх вибору на наступний 2024-2025 навчальний рік. До зустрічі долучилися декан БТЕК Наталія Грегірчак та заступник декана з навчальної роботи Юрій Резніченко.

Під час зустрічі здобувачам було детально роз’яснено можливість побудови індивідуальної освітньої траєкторії за рахунок вибіркових компонент: ЗУК, Каталогу галузі знань 16 "Хімічна та біоінженерія", Каталогу ОПП та інших ОП, а також за програмою внутрішньої академічної мобільності з інших ЗВО України.

В ході онлайн-зустрічі гарант освітньої програми Світлана Старовойтова детально розказала, процедуру вибору дисциплін відповідно до Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін у Національному університеті харчових технологій.

З презентацій гаранта здобувачі чітко зрозуміли сукупний обсяг обов’язкової та вибіркової складових, а також визначили з якого переліку дисциплін потрібно зробити вибір, обсяг навчальних дисциплін та семестр викладання.

Здобувачі усвідомили важливість та необхідність свідомого вибору свого професійного майбутнього:

Богдан Поліщук (БТ-3-2): «Сьогодні ми стоїмо на порозі нашого майбутнього. Саме зараз необхідно зробити правильний, хоч і важкий вибір. Тому сьогодні була проведена зустріч із гарантом для визначення ключових дисциплін для успішного навчання. До обговорення також долучилися декан БТЕК Наталія Грегірчак та замдекана Юрій Резніченко.

Під час зустрічі нам детально пояснили процедуру вибору додаткових навчальних предметів, а також наголосили їх важливість для нас. Був наведений перелік вибіркових предметів, їх обсяг та розподіл за семестрами.

Зустріч чітко продемонструвала, що усвідомлений вибір дисциплін – це не просто формальність, а ключ до успішного навчання та перспективного професійного розвитку в майбутньому»

Анастасія ЛИТВИН (БТ-3-2): «Сьогодні під час зустрічі з гарантом відбулася інформативна та детальна розповідь про вибір вільних дисциплін на наступний навчальний рік, яка є корисно та актуальною для студентів всіх курсів. Здобувачі освіти реалізують своє право вибору навчальних дисциплін у весняному семестрі, який передує навчальному року під час якого передбачено їх вивчення, тобто на наступний навчальний рік. З моменту оголошення процедури вибору у нашому електронному кабінеті з'являється відповідне оголошення. Найголовніше - слідкувати за термінами вибору, про які нас обов'язково завчасно повідомляють, адже вибір дисциплін може бути відкритим тільки в зазначений наказом термін. Я вважаю, що такі зустрічі про вільні дисципліни дають студентам уявлення про те, які курси доступні для них у наступному році та можуть допомогти їм вибрати курси, які відповідають їхнім інтересам та цілям. Інформація та ознайомлення про всі вільні дисципліни можуть надихнути студентів вибрати дисципліни, про які вони раніше не думали. Це може призвести до нових знань та досвіду, які можуть бути цінними як у навчанні, так і в їхньому майбутньому житті»

Максим Клименко (БТ-2-1): «Зустріч була інформативною, та цікавою, дізналися більше з приводу вибіркових дисциплін на 3 курс 5-го та 6-го семестру, уточнили нюанси та моменти електронного голосування, де воно відбуватиметься та у який період. Щоб полегшити процес ознайомлення з дисциплінами, здобувачам надали корисне посилання на сайт каталогу дисциплін вільного вибору. На усі запитання здобувачі 2 курсу отримали повні відповіді. Дякую гаранту ОПП Світлані Олександрівні та заступнику декана факультету БТЕК Юрію Миколайовичу за організацію конференції та надання ґрунтовної інформації!»

Любов Доля (БТ-2-1) «Відбулася зустріч з гарантом освітньої-професійної програми Старовойтовою Світланою Олександрівною та заступником деканату Резніченко Юрієм Миколайовичем щодо вибіркових дисциплін на 2024-2025 навчальний рік. На зустрічі студентам детально розповіли, коли саме можливо буде вибрати дисципліни, а також ознайомили з переліком дисциплін. Вибір дисциплін буде відбуватися в електронному кабінеті здобувачів, що значно полегшить процес вибору. Завдяки зустрічі здобувачам освіти детально пояснили організаційні моменти цього процесу»

Тетяна Мельник (БТ-2-1): "Уже не перший раз на зустрічі з гарантом Світланою Олександрівною нашої освітньої програми ми дізнаємося щось цікаве. Зокрема сьогодні, моя група БТ-2-1 мала можливість ознайомитися з вибірковими дисциплінами на третій курс, як першого семестру, так і другого. Кожному з нас нагадали алгоритм вибору дисциплін та ознайомили з дисциплінами загальноуніверситетського каталогу, зауважили, що детально з ними можна буде ознайомитись завдяки презентаціям, які розміщені на сайті університету та на Moodle. Дуже корисною була інформація й про те, що ми маємо право обирати дисципліну з освітньої програми іншого факультету/інституту або навіть університету, адже це є внутрішньою мобільністю в Національному університеті харчових технологій. Кожна зустріч з гарантом для нас є корисною, адже вона завжди сповнена детальною інформацією згідно теми і окрім цього ми дізнаємося щось нове. На даний момент ця зустріч допоможе нам краще підійти до вибору дисциплін і загалом їх обрати :-)"

Тетяна ТОПІХА (БТ-2-1): «Сьогодні відбулася важлива зустріч з гарантом освітніх програм Старовойтовою Світланою Олександрівною, на якій ми ознайомилися з усіма тонкощами вибору дисциплін на наступний семестр.

Гарант детально розповіла, де ми можемо ознайомитись з кожною дисципліною, їхньою тематикою, метою та очікуваними результатами навчання. Вона також надала інформацію про викладачів, які вестимуть ці дисципліни, та про те, як можна зареєструватися на них.

Щиро дякуємо за інформативну та неабияку корисну зустріч. Адже ми отримали чітке уявлення про те, які дисципліни вільного вибору доступні наступного семестру. Це дозволить нам зробити свідомий вибір, який найкраще відповідає нашим інтересам та цілям у галузі біотехнології та біоінженерії».

 

Бажаємо здобувачам зробити вірний вибір, щоб максимально реалізувати свій потенціал і досягти успіху в навчанні та житті!

 

 

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Здобувачам освіти Моніторинг якості освіти Усвідомлений вибір – ключ до успішного майбутнього