Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Межі застосування біотехногій з’ясовували першокурсники англійською

Біотехнології – предмет для спілкування наших здобувачів не лише в рамках вивчення спеціальних дисциплін на кафедрі, ця тема їм близька і розвивається всіма викладачами. Не виключенням є і вивчення гуманітарних дисциплін. Так, студенти-біотехнологи групи БТ-1-1 разом із викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Вікторією Мальованою обговорювали актуальність професії біотехнолога та її зв’язок із іншими цікавими сферами діяльності людини. Група була поділена навпіл, і кожен мав можливість представити як професію біотехнолога, так і іншу професію, за умови наведення аргументів щодо їх поєднання.

Здобувачі Єлизавета Дон, Артур Захаров, Зоя Заярнюк, Діана Клименко, Марія Плита підготували яскраві презентації щодо актуальності та різнобічності професії біотехнолога. Анастасія Онищенко розповіла, яким чином спеціальність біотехнолога поєднується з акторством, зокрема у разі застосування спеціального гриму, Олексій Атаманенко навів приклад застосування біотехногій у збройних силах (біологічна зброя), Анна Пашко лаконічно пов’язала майбутню спеціальність з мультиплікаторством, презентувавши спеціальний пластилін для короткометражок, а Володимир Вербіян представив професію архітектора: «У позаземному просторі ведення сільського господарства неможливе, тому їжу доведеться синтезувати прямо в інопланетних містах засобами біотехнології. Ось чому, при плануванні позаземних міст необхідні знання з біотехнології, ось чому щоб стати освоювачем космосу я маю бути і архітектором, і біотехнологом».

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Межі застосування біотехногій з’ясовували першокурсники англійською