Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стажування у ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

25 вересня до магістрантів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ завітали представники ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» – керівник напрямку навчання та розвитку персоналу Ольга Лаврик та провідний інженер-технолог Лілія Савчук. Ольга ознайомила присутніх із історією одного з провідних фармацевтичних підприємств України. Студенти навіть й подумати не могли, що історія фірми настільки «давня», адже історія створення починається з 1930 року і продовжується по сьогоднішній день. І вже сьогодні завод входить в топ-100 лідерів по виробництву ліків в Україні. Студентів приголомшили почуті цифри потужностей. Ви тільки уявіть, що за рік на «Дарниці» було виготовлено 4,2 мільярди таблеток, 460 мільйонів ампул, 50 мільйонів туб м’яких лікарських форм, 30 мільйонів флаконів антибіотиків та 15 мільйонів флаконів інфузійних розчинів. І все в мільйонах та мільярдах….

Після цього цікавинки та приголомшуючі факти не закінчились. Ольга розповіла магістрам, що з 2014 року на фірмі впроваджено новітню технологію BFS (Blow-Feel-Seal). Технологія BFS застосовується для виробництва «Дарницьких інфузій». Вона передбачає створення флакону методом видування, розплаву поліпропілену до охолодженої матриці, заповнення флакону інфузійним розчином та запаювання флакону за один цикл в асептичних умовах на одній виробничій машині, при цьому повний цикл створення флакону з його герметизацією виконується у короткий термін – не більше 12 секунд.

І після всього нарешті дійшли до найцікавішого. «Дарниця» пропонує студентам 4-6 курсів навчання програму стажування, що є чудовою можливістю поєднувати навчання та роботу. «Після програми стажування студенти стають повноцінними фахівцями. Ми зацікавлені в тому, щоб студенти-стажери залишилися у нас працювати ... Для того щоб потрапити на стажування найголовніше – це мати бажання, ну і також визначитися з напрямком. Після чого звичайно ж потрібно пройти співбесіду, де буде задаватися безліч питань по тому матеріалу, який ви вчили ... » – сказала Ольга Лаврик. Проте магістрів не сильно налякало проведення співбесіди за рівнем знань, оскільки ми вважаємо, що на нашій кафедрі надають настільки ґрунтовні знання, з якими «не соромно» йти на таку співбесіду.

Наприкінці студенти мали змогу поспілкуватись з провідним інженером-технологом Лілією, котра працює на фірмі вже 5 років. На Лілію одразу посипалось безліч запитань, на які вона з легкістю відповідала.

На останок студенти заповнили анкети, в надії, що в майбутньому ще зустрінуться з Ольгою Лаврик, тільки вже в іншій ситуації – оформлення на стажування та роботу в подальшому. Після чого студенти отримали маленькі приємні подаруночки.

Дякуємо Ользі та Лілії, представникам «Фармацевтичної фірми «Дарниця», за отриману інформацію та пропозицію стажування, а також дякуємо кафедрі біотехнології і мікробіології за організацію даної зустрічі!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка