Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Свято урочистої церемонії посвяти в студенти!

Уже традиційним в нашому університеті є свято церемонії посвяти першокурсників, де урочисто приймають нове поповнення до лав студентства. Як завжди, по-сімейному тепло й щиро пройшла посвята 30 серпня на факультеті біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), де вітали першокурсників-біотехнологів.

Ще з самого ранку першачків зустрічав талісман факультету БТЕК – біозаврик, слідами якого можна було легко дістатись до аудиторії, в якій на нову зміну майбутніх біотехнологів вже чекали їх старші колеги.

Урочисту частину розпочала декан факультету Наталія Грегірчак, яка звернулася з вітальним словом до новоспечених студентів і їх батьків. Далі слово для привітання надали заступнику декана по роботі зі студентами Оксані Ничик, завідувачам випускових кафедр – біотехнології та мікробіології Тетяні Пирог, екологічної безпеки та охорони праці Олені Семеновій. До майбутніх біотехнологів з напутнім словом звернувся наш випускник Влад Лазебник, який нині навчається в Лінцському університеті ім. Йоганнеса Кеплера (м. Лінц, Австрія) за спеціальністю «Біохімія».

Разом вони привітали першокурсників із успішним вступом до університету, порадили щоденно поповнювати власний запас знань із усіх доступних предметів, побажали великих звершень, як під час навчання, так досягти успіху вже після його завершення, завдяки, знову ж таки, отриманим знанням і навичкам.

Голова студентської ради факультету Ірина Ковшар представила студентську раду факультету, окреслила основні напрямки діяльності студентського самоврядування та запросила всіх до активної участі в громадському житті факультету.

Наприкінці факультетської частини свята відбулось урочисте вручення студентських квитків.

Урочистості з нагоди посвяти продовжились в актовій залі університету, де на хвилююче свято зібралося численне товариство – винуватці свята-першокурсники, їх батьки й друзі, керівництво університету, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, викладачі, роботодавці.

Цьогорічне студентське поповнення щиро привітала від ректорату та себе особисто проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор Лариса Арсеньєва.

До привітань долучився й професор, академік Національної академії аграрних наук, директор Інституту продовольчих ресурсів Микола Сичевський. Від студентів НУХТ першокурсників поздоровив й закликав бути соціально-активними і не втрачати марно й хвилини дорогоцінного часу студентства, долучаючись до всіх сторін університетського життя, голова студентської ради університету Олександр Висоцький.

У вирі щирих напутніх слів й мудрих настанов підійшов час вручення студентських атрибутів. Проректор Лариса Арсеньєва вручила символічний ключ до знань першокурсниці факультету біотехнології та екологічного контролю Дарії Синявській і студентський квиток – першокурснику Навчально-наукового інституту харчових технологій Артему Фіньку. Клятву першокурсника виголосив студент першого курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління Максим Пилипенко. Завершилася урочиста частина виконанням студентського гімну «Гаудеамус».

А далі на присутніх чекав святковий концерт, підготовлений старшокурсниками під керівництвом фахівців Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку.

Тож, вітаємо у нашій згуртованій дружній сім’ї нове студентське поповнення! Бажаємо енергії, натхнення, легкого навчання і високих професійних злетів!

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка