Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Ух ти» та «Ой» на біологічному тренінгу в НУХТ

Лютий традиційно вважається найбільш сумним місяцем зимового періоду, однак кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ докорінно змінює ці застарілі поняття. Досить похмурий, зважаючи на погоду, день 2 лютого був ознаменований яскравою новинкою для абітурієнтів – біологічним тренінгом, котрий не лише є цікавим та пізнавальним, але й допомагає якомога краще підготуватись випускникам шкіл до участі у Всеукраїнській олімпіаді НУХТ з біології та успішного складання ЗНО. Творцем цього неймовірного дійства, організованого за сприяння деканату факультету біотехнології та екологічного контролю, є доцент кафедри БТМ Вікторія Красінько, а допомагали їй в організаційних питаннях та спілкуванні зі школярами асистент Тетяна Белемець та молодші тренери – студенти-біотехнологи 3-го курсу Аліна Кернер, Світлана Бондарук, Анастасія Середа, Юлія Лазюка, Владислава Ткачова та Анастасія Царьова.

Першопроходцями-учасниками тренінгу стали учні випускних класів школи хіміко-біологічного профілю № 215 м. Києва, школи № 22 м. Біла Церква, Дніпровського технічного ліцею (м. Київ), а також цьогорічні випускники коледжів: коледжу НУХТ (м. Київ) та ДНЗ "Згурівський професійний ліцей". У ході тренінгу Вікторія Красінько розповіла учням про рівні організації життя та продемонструвала кожен з них наочно, детально пояснила хімічний склад клітини й разом зі студентами допомогла допитливим учням провести експериментальне дослідження ферментів у клітинах тварин і рослин. Після закінчення ряду експериментів, котрі виявилися дуже пізнавальними для абітурієнтів, діти розподілилися на команди «Ух ти» та «Ой» і, вже потоваришувавши, почали гру-змагання на краще засвоєння матеріалу тренінгу. Відсвяткували ж перемогу «дружби» солодким фуршетом усі разом.

Загалом, проведене вперше таке унікальне в університетській практиці дійство, як біологічний тренінг на кафедрі БТМ у НУХТ, пройшло у позитивній, зацікавленій та приємній атмосфері. З нетерпінням чекаємо учасників тренінгу у лавах студентів факультету БТЕК та запрошуємо наших учасників, їх вчителів, батьків та друзів у найближчому майбутньому на екскурсії та нові майстер-класи цієї весни!

Тетяна Белемець, асистент кафедри БТМ НУХТ

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка