Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Успіхи 2019 року: здобутки та перемоги студентів

Ось і закінчився 2019 рік та розпочався новий 2020 рік. Тож прийшов час зробити підсумки та проаналізувати роботу. Це був рік здобутків та перемог, досягнень та звершень студентів кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій.

Магістранти кафедри подали 11 робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018/2019 н.р.: зі спеціальності «Біологія» – 2 роботи, зі спеціальності «Екологія» – 1, зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» – 8. Для участі у ІІ очному турі були відібрані 6 робіт. За результатами конкурсу Оксана Боднар нагороджена Дипломом ІІ ступеня, Ігор Ключка і Дар’я Луцай – Дипломом ІІІ ступеня, Наталя Петренко – Грамотою у номінації «Наукова надія».

За результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології перемогу отримала студентка 3 курсу Юлія Лазюка – Диплом І ступеня, а команда НУХТ (Юлія Лазюка, Світлана Бондарук, Віталій Гриненко) виборола І місце у командному заліку. У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії наш університет представляла команда, у складі якої був студент 2 курсу кафедри біотехнології і мікробіології Євген Гук, який став переможцем і був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

Наукові досягнення студентів та аспірантів кафедри оцінені на найвищому рівні. Так, Мирослав Хоньків отримував стипендію Верховної Ради України, Анна Зварич – стипендію Президента України, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії Лілія Ключка – стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

У 2019 році на базі кафедри був проведений конкурс студентських наукових проектів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум». Переможцями стали магістранти Наталія Клименко, Катерина Солошенко та Мирослав Хоньків. Всі вони отримали премію від Корпорації «Артеріум» на виконання наукової роботи.

Вітаємо студентів кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ зі здобутками 2019 року! Сподіваємось, що 2020 рік порадує нас не меншими досягненнями!

 

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка