Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Рудкевич Ірина вікторівна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій і отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Захистила дипломну роботу на тему «Утилізація рослинних залишків у вигляді композитних теплоізоляційних матеріалів з використанням міцеліальних грибів» під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.

Нині (березень 2018 р.) працює на посаді лаборанта-мікробіолога у відділі контролю якості у ТОВ «Натур+».

 

Як змінилося життя після закінчення університету?

Після закінчення навчання в університеті (перший рік навчання в магістратурі, адже другий рік – уже без занять, лише переддипломна практика і написання магістерської роботи) певний час (особливо перші три місяці)

не могла усвідомити що моє студентське життя закінчилось, тому що університет був як другий дім. Почала будувати плани на майбутнє та все глибше занурюватись у роботу та буденні справи. Маю плани вирощувати гриби (особливо шиїтаке) на дачі, оскільки в ході написання магістерської ознайомилась з багатьма цінними видами грибів які можна вирощувати на рослинних залишках.

 

 

В чому полягає ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота дуже відповідальна, тому що від її правильності виконання залежать результати мікробіологічних дослідів та випробувань. В коло моїх обов’язків входить не тільки підготовка матеріалів та інструментів для дослідів, а й ведення документації з експлуатації лабораторного обладнання та фіксація результатів вхідного контролю сировини.

 

Чи не шкодуєте ви про вибір професії?

Вступивши на перший курс я ще цілком не розуміла куди я потрапила, але вже будучи на другому та ОСОБЛИВО НА ТРЕТЬОМУ я зрозуміла, що тут я здобуду незвичайну освіту, адже окрім хімічної підготовки я маю ще й інженерну та біологічну. А так як я людина допитлива, то тут я задовольнила свій інтерес до науки, одержала масу відповідей на безліч питань і зараз маю досить таки класні вектори до саморозвитку. Тому, я не шкодую про обрану професію та ці п’ять з половиною років, які я провела в стінах університету та нашої кафедри.

 

Щоб ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам?

Я дуже вдячна викладачам нашої кафедри за їх ентузіазм, терпіння, доброту та допомогу. Особливо хочу відзначити к.т.н., доц., Красінько Вікторію Олегівну за те, що вона перша відкрила мені дивовижний світ мікробіології, за те, що була керівником двох моїх освітньо-кваліфікаційних робіт, за те що вірила в мене та підтримала в тяжку хвилину. Також вдячна Пирог Тетяні Павлівні за те, що завжди йшла мені на зустріч та спонукала мене до досягнення мети. Також дякую Омельчуку Євгену Олексанровичу за допомогу, особливо на магістратурі та численну кількість дружніх порад та пропозицій.

Студентам побажаю терпіння, наснаги та відваги! Нехай у вашому студентському житті буде не тільки серйозність та зосередженість, а й гумор та веселі моменти. А ще бережіть викладачів бо таких ви більше ніде не знайдете!

 

Ви знаходитесь тут: ТОВ "НАТУР +" Рудкевич Ірина вікторівна