Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

А коли ви були у театрі?

Студентам 1 та 2 курсу, нашого факультету, які взяли активну участь у дні першокурсника, випала нагода сходити на виставу у театр. Було представлено до вибору 3 захоплюючих твори, тому кожному було важко зробити вибір: яку виставу обрати. Що саме чекало нас там було невідомо: чи будемо ми вражені, чи розчаруємося? Кожен йшов у театр і очікував від нього щось своє.

Сьогодні можна з сумом констатувати, що театр поступово втрачає привабливість для молоді та навіть дорослих людей. Кінематографічні технології зайшли настільки далеко, що сучасне кіно – це вже не лише прекрасна гра акторів, а й величезна кількість спецефектів. У театрі їх не відтворити, а тому люди ставляться до нього з меншим інтересом. І роблять велику помилку, оскільки гра акторів – це найголовніше, а спецефекти – лише приємне доповнення, без якого цілком можна обійтися.

Особисто я змогла сформулювати відповідь на питання: чому театр стає менш популярним і в чому саме полягає омана людей, які відмовляються його відвідувати, тільки тоді, коли сама його відвідала. Рішення про відвідування театру було прийнято мною не спонтанно. Випала така чудова нагода і я одразу налаштувалася на похід. Особисто я  і ще декілька студентів факультету БТЕК переглянули виставу «Зачарований», що відбувалася у Київському академічному молодому театрі. У основі твору лежить історія кохання. Для кожного героя вона своя. Головний герой – Гнат – дізнається про зраду своєї коханої і вирішує одружитися зовсім з іншою дівчиною. Звичайно у цьому шлюбі ніхто не став щасливим, тому що кохання просто так не відпускає і завжди дає  згадку про себе. Молодий хлопець постає у подальшому сюжеті перед вибором: тихе сімейне життя чи шалений вир пристрастей; божевільне, руйнівне кохання чи спокій та мир у родині; мудра, лагідна Софія чи дика й несамовита Варка? З ким бути? Ця історія про те, як одна бездумна помилка може зруйнувати все життя, адже справжнє почуття трапляється лише раз.

Усі герої без виключення вразили нас своєю неймовірною грою. Ніде й ніколи раніше ми не бачили таких щирих і природних акторів. Це навіть складно назвати акторською грою, адже перед нами просто ожили візуальні картини, зображені в цій прекрасній повісті. Ми побачили не тільки складні й заплутані стосунки між людьми, ролі яких виконували актори, а й уклад життя тодішніх українців і українського суспільства. Все це було дуже цікаво, пізнавально і навіть захоплююче. Всі герої з точністю передавали свої відчуття та переживання. Кожен рух, слово, жест, звук змушували глядачів хвилюватися за  їх долю і стукали прямо у серце. Атмосфера у залі була захоплююча. Всі залишилися задоволеними і неймовірно враженими. Після закінчення вистави нам, чесно кажучи, не хотілося залишати зал і стіни театру. Ми б з радістю, і далі спостерігали за подіями на сцені.

Хочеться лише подякувати за такий чудовий подарунок, адже, що може бути краще за театр і живої гри акторів.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка