Коли я почула про можливість внутрішньої академічної мобільності, то зрозуміла - я повинна це зробити. Про різні можливості під час навчання, зокрема й про внутрішню академічну мобільність, яка дозволяє тимчасово навчатися в іншому закладі вищої освіти я дізналася під час зустрічей з гарантом ОП «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» Світланою Старовойтвою. Ідея одразу зацікавила мене, адже це не лише шанс випробувати щось нове, а й можливість розширити свій професійний світогляд. Гарантка запропонувала мені на вибір кілька різних вищих навчальних закладів з якими університет має договори щодо реалізації програм академічної мобільності.
Мій вибір дисципліни припав на «Методи біоорганічного синтезу», що вивчається в Національному університеті «Львівська політехніка». Чому саме вона? Ця дисципліна відкриває двері до глибшого розуміння синтезу органічних сполук, які є основою для створення ліків, ферментів та інших біотехнологічних продуктів. Тут поєднуються як теоретичні знання, так і практичний іноземний досвід використання біоорганічного синтезу ліків.
Навчання в іншому закладі виявилось цікавим досвідом. Я мала змогу познайомитися з новою для мене платформою дистанційного навчання, методами оформлення лабораторних робіт.
Нові знайомства з викладачами подарували мені не лише знання, а й цікаві професійні зв’язки. Їхня лояльність та доброзичливість зробили навчання комфортним та ефективним.
Після завершення цієї програми я переконалася, що внутрішня академічна мобільність — це неймовірний шанс для кожного студента. Це можливість вийти за межі свого звичного навчального середовища, здобути нові знання, а головне — натхнення для майбутнього. Я однозначно рекомендую всім долучатися до таких програм, адже вони не лише розширюють горизонти, а й допомагають побачити свій фах під новим кутом.
Здобувачка вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» групи БТ-4-1 Олександра САВЧУК