Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Пишаємось випускниками – Антон Івасюк

У 2015 р. закінчив кафедру біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Нині (серпень 2023 р.) займає посаду провідного фахівця (з фармацевтичної розробки) Технологічної лабораторії Дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «АРТЕРІУМ».

Мене звати Антон Івасюк, і я безмежно вдячний факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) та особливо кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) за той досвід і ті знання, які я здобув під час свого студентства. Я навчався на факультеті БТЕК Національного університету харчових технологій (НУХТ) у період з 2010 по 2015 роки.

Особливим і переломним періодом свого навчання вважаю ІІІ курс. Це час, коли стипендії не вистачає на всі твої амбітні і не дуже плани, тому з'являється перша робота (як тільки виповнюється 18 років), особисте життя вже бурлить і вирує, а прагнення отримувати знання і розвиватись розумово та фізично не зменшується, тому підключається наукова діяльність на кафедрі та фізичні активності пізніми вечорами та ранніми ранками.

Наприкінці четвертого курсу вже є можливість спробувати себе за професійним напрямком і розпочати роботу на експериментальному заводі біотехнологічного напрямку. Паралельна зайнятість на двох роботах, навчання на V курсі і решта життя не дуже гармонічно вписуються у розклад здорової людини, тому робота лишається тільки за спеціальністю і одразу після захисту дипломної роботи я отримав цікаву пропозицію роботи у виробничій службі АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум» на посаді майстра. Там здобув свій реальний досвід управління персоналом, технологічними процесами, роботою обладнання майже по всім наявним типам технологічних процесів на підприємстві.

В 2018 році я перейшов у R&D на позицію старшого інженер-технолога технологічної лабораторії. Область невідомого та того, що я потребую вивчити і дізнатись в розробці лікарських засобів стає настільки значною, що я не можу стверджувати й по нині, будучі на посаді провідного фахівця (з фармацевтичної розробки), що розвиток припинився. Здається, що процес розробки лікарських засобів від етапу оцінки до їх впровадження у виробництво настільки різноманітний залежно від конкретного продукту, що ніколи не перестане бути цікавим. Свою нинішню роботу я описав би як таку, що надихає, надає сил та прагнення нових звершень. У першу чергу це виклик собі як спеціалісту та людині, яка першочерговою ціллю в своєму навчанні, становленні і виборі професії орієнтувалась на користь суспільству і нації, соціальну вагу та розуміння своєї місії у цьому буремному світі. До речі, наша команда дослідного центру регулярно проходить навчання та перевірку рівня набутих знань. Ми стабільно демонструємо гарні і високі результати. Так, на останньому зрізі знань я отримав перше місце серед співробітників технологічної лабораторії дослідного центру, але найважливіше те, що середній результат всієї нашої команди був на високому рівні, що свідчить про командний розвиток і володіння загальними аспектами та спеціалізованими знаннями, які необхідні при розробці лікарських засобів.

Дякую кафедрі БТМ, факультету БТЕК, НУХТ за можливість відчувати та реалізовувати свої прагнення і цінності. Дякую за це Корпорації «Артеріум», яка виконує свою надважливу місію, не зважаючи на часи і складні реалії, для якої ні самий початок війни та її подальші наслідки не є причиною зупиняти діяльність як прямої комерційної, так і волонтерської та благодійної!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка