Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Більше, ніж просто навчання!

Рада вітати, я – Марина Грищенко, – здобувачка вищої освіти на кафедрі БТМ у Національному університеті харчових технологій. Наразі навчаюсь на магістратурі та виконую дипломну роботу на тему: «Глікозаміноглікани мікробного походження для косметології» під керівництвом к.б.н., доц. Старовойтової Світлани Олександрівни. І сьогодні я хочу поділитись своїм досвідом та враженнями від навчання й роботи.

Майже рік я працюю методистом у сервісному відділі компанії «Химлаборреактив» і мені пощастило поєднувати роботу з навчанням у магістратурі. Наша компанія не лише розуміє цінність вищої освіти, а й всіляко підтримує мене; гнучкий графік дозволяє ефективно навчатися та працювати.

В свою чергу, університетська освіта стала для мене справжньою опорою в професійному становленні. Навчальна програма надала ґрунтовні знання про принципи роботи лабораторного обладнання, сучасні технології та особливості комунікацій у професійному середовищі. Я зрозуміла, що таке фотометрія, як визначати концентрацію речовин за допомогою колориметрії, який принцип ELISA та ПЛР реакцій. Завдяки цьому мені було набагато легше влаштуватися на посаду методиста в «ХЛР» і відразу включитися в роботу. Варто зазначити, що навчання в університеті дало мені набагато більше, ніж технічні знання. Завдяки йому сьогодні я вже вмію швидко опановувати складну інформацію, аналізувати документацію та знаходити нестандартні рішення

На своїй роботі щодня я опікуюся підтримкою користувачів та навчанням фахівців, які працюють з нашим обладнанням. Це набагато більше, ніж просто технічні інструкції - я допомагаю клієнтам максимально ефективно використовувати техніку.

Мої основні завдання включають проведення тренінгів, консультацій, оперативне реагування на запитання. При цьому важливо не просто пояснити принципи роботи обладнання, а й створити атмосферу довіри та підтримки. Щоб бути успішною в моїй роботі, потрібно мати особливі навички: вміти слухати та розуміти потреби клієнтів, бути стресостійкою та комунікабельною, швидко адаптуватися до змін, а також працювати злагоджено з колегами.

Мені подобається відчувати, що моя посада напряму впливає на якість медицини в Україні. Адже кожен успішно проведений тренінг або вирішена технічна проблема сьогодні - це внесок у покращення системи охорони здоров’я завтра. І я б у жодному разі не змогла досягти усього, що наразі маю, якби не навчання на кафедрі БТМ.

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Стажування під час навчання Більше, ніж просто навчання!