Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Біотехнологи у боротьбі з проблемою світового масштабу

Не дивлячись на те, що новорічні свята вже не за горами, і студентів та викладачів переповнює святковий настрій, магістранти кафедри біотехнології і мікробіології Назар Видасов та Сергій Вискірко, не покладаючи рук, продовжують дослідження в сфері онкологічних захворювань на базі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Одним з найбільш актуальних питань теоретичної та практичної медицини сьогодення є зростання захворюваності на рак. Як стверджує ВООЗ, смертність від раку до 2030 року зросте на 45%, в порівнянні з рівнем 2007 року. Розуміючи важливість даної проблеми студенти кафедри з надзвичайною наполегливістю та відповідальністю віднеслись до можливості внести свою лепту в боротьбу з цим страшним недугом.

Так, Назар Видасов займається дослідженням метаболізму пухлинних клітин з метою виявлення в них специфічних метаболічних змін. Отримані ним результати зможуть в майбутньому бути використані для боротьби з онкологічними захворюваннями. Виконуючи наукову роботу, студент кафедри мав можливість прийняти участь у наукових конференціях, в тому числі у роботі 6-го з’їзду Українського товариства клітинної біології (м. Яремче, 18-21 червня 2019 р.). Там він познайомився з закордонними вченими, які також займаються дослідженням метаболізму пухлинних клітин. Мав можливість перейняти їхній досвід та отримати корисні і практичні поради.

Сергій Вискірко намагається подолати одну з головних проблем сучасної терапії раку – виявлення мікрометастазів. Саме тому він вивчає ключові ферменти, що «асистують» пухлинним клітинам при їхньому розповсюдженні в організмі. Це дослідження дасть змогу корегувати схеми протипухлинної терапії та розробляти індивідуальні схеми лікування.

Виконання наукової роботи на базі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України – це шанс проявити себе та відчути, що ти займаєшся по-справжньому важливою справою, яка принесе реальну користь суспільству. Студенти вдячні кафедрі біотехнології і мікробіології за можливість виконання науково-дослідної роботи в закладі такого рівня.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка