Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Друга гра і знову перемога!

У п'ятницю, в стінах спорткомплексу НУХТ відбулася друга гра університетського турніру з міні-футболу. Об'єднана команда факультетів біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) та автоматизації комп’ютерних систем (АКС) у складі Чепорнюка Сергія – капітан, Лебедєва Євгена, Горошка Вадима, Паталаха Вадима, Вишнякова Константина, Бригінця Сергія – воротар, Цвигуна Олександра – воротар, Кононенка Валерія, Данилива Віктора, Шундрика Артема, Власюка Валентина, Михайловського Олександра з командою факультету хлібопекарських і кондитерських виробництв (ХКВ).

Після вчорашньої перемоги у гравців нашої команди був піднесений настрій, і вони не підвести своїх вболівальників. Матч почався дуже жваво, і вже на старті наша команда повела у рахунку і контролювала перебіг подій. Проте до середини першого тайму, завдяки декільком помилкам у обороні, команді суперника вдалося зрівняти рахунок. Однак, це лише підштовхнуло об’єднану команду БТЕК+АКС, і вже у другому таймі наші хлопці змогли не лише вийти вперед, а й здобути впевнену перемогу з рахунком 6:2!

Дякуємо хлопцям за гарну гру та самовіддачу, яку вони демонстрували протягом усього матчу, а також за волю до перемоги.

Підтримати об’єднану команду БТЕК+АКС прийшла заступник декана факультету АКС Аллі Ткачук, яка емоційно переживала протягом усієї гри та вболівала за нашу команду. Дякуємо усім, хто прийшов підтримати наших футболістів!

Наступна гра відбудеться 19 травня о 15.00 з командою факультету технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів (ТММПКП). Приходьте підтримати нашу команду!