Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Феєричне свято української пісні

На календарі – жовтень, а значить, настав час для нашої талановитої молоді демонструвати свої креативні постановки в рамках щорічного загальноуніверситетського фестивалю-конкурсу української пісні, який традиційно відбувається у місяці, коли щедра українська природа милує око буйними багряними барвами.

Цьогоріч 11 жовтня свої виступи на суд прискіпливого журі й численних глядачів представили 18 конкурсантів серед них свій талант продемонстрували й студенти факультету біотехнології та екологічного контролю:

- Валерія Бондарчук, яка виконала пісню «Сукня біла»;

- Мирослав Хоньків з виконанням авторської пісні «Коли ти дивишся у небо»;

- Марія Лісовська з номером «Жертва».

У складі професійного журі конкурсу: заслужений артист України, поет, композитор, соліст Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України Дмитро Хома, культуролог, журналіст, громадський діяч, меценат, продюсер Микола Рудаков, лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, член Асоціації діячів естрадного мистецтва, артистка української естради Олена Єфімчук, заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, викладач Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Руслана Лоцман, народний артист України, професор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, головний диригент симфонічного президентського оркестру України Василь Василенко (голова журі).

Серед артистів, які презентували присутнім у залі свої вокальні дарунки, поки журі радилося й визначало переможців, приємно відмітити також таланти нашого факультету: Ілля Фішер («Все минуло»), Марія Лісовська («Персефона»), дует Іллі Фішера і Марії Лісовської («Втрата»).

Члени журі довго радилися, а потім відверто зізналися, що дуже вражені вокальними талантами нашого університету й рішення далося їм нелегко, бо дуже хотілося перемогу віддати всім учасникам. Дмитро Хома розповів, що увесь час змушував себе згадувати, що він у харчовому університеті, а не в консерваторії. Микола Рудаков вважає, що багато хто з конкурсантів міг би зробити вокальну кар’єру. Руслана Лоцман щиро жалкувала, що доводилося разом оцінювати і академічний, і естрадний, і народний спів. Вона подарувала свої диски конкурсантам, що її особисто вразили найбільше, а також збірку своїх поезій і флешку з «мінусами» композицій, аби їх могли використовувати у своїй творчості наші студенти, керівнику вокальної студії НУХТ Андрію Буту. А ще підтвердила високий рівень професійності журі, заспівавши acappella українську народну весільну пісню. Інші члени журі, як і його голова Василь Василенко, також не скупилися на щирі похвали й запевняли, що ті, хто сьогодні не виборов призових місць, теж переможці, адже вони вийшли на сцену й подарували свій талант глядачам – а це саме головне, й на їх шляху обов’язково ще будуть перемоги й вагомі здобутки.

Учасників конкурсу також тепло привітала й подякувала за подароване феєричне свято проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва.

І ось настала найочікуваніша мить – члени журі вручили нагороди переможцям серед яких з гордістю вітаємо вихованців кафедри біотехнології і мікробіології. Марія Лісовська розділила 1-е місце ще з трьома конкурсантами, а Мирослав Хоньків став одним з трьох призерів, що вибороли 3-е місце.

Вітаємо всіх переможців і дякуємо учасникам за незабутнє свято!

Події у світлинах

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка