Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ФФ "Дарниця"

Штоков Роман

Навчався у Національному Університеті харчових технологій з 1996 року по 2006 роки, отримав наступні дипломи:

2001 рік - спеціаліста з виробництва біохімфармпрепаратів, дипломний проект виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В. на тему: «Проект реконструкції цеху ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» по виробництву м’яких лікарських засобів, гель Левоміцитин-Дарниця»

2003 рік – магістр з біотехнології, магістерську роботу виконав під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В. на тему: «Оптимізація технологічного процесу отримання імуномодулятора»

2007 – 2009 році в Національному фармацевтичному університеті  та здобув освітню кваліфікацію – магістр з управління якістю, захистив магістерську роботу за темою «Розробка проекту модернізації складського комплексу з урахуванням вимог GMP/GDP на ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

З 2001 року працює в ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Розпочинав з посади інженера технолога цеху м’яких та твердих лікарських засобів, далі працював у відділі забезпечення - займався внутрішню логістикою, з 2005 року працює начальником відділу продаж.

Що Вам більш за все подобається у Вашому новому житті, вже не студентському?

Важко сказати відразу, скоріше за все, це незалежність та впевненість у майбутньому.

Чому Ви обрали саме ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»?

Проходячи виробничу практику на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»,  я був  здивований високою культурою виробництва, освіченістю працівників та гарним ставлення керівництва до персоналу – відразу вирішив прикласти всіх зусиль, щоб стати членом дружної команди професіоналів флагману української фармації. Тому відразу після захисту диплому спеціаліста влаштувався інженером-технологом на виробництво м’яких та твердих лікарських засобів.

На скільки Вам допомагають знання та навички, здобуті в університеті, у роботі?

Знань забагато не буває! Але знання та навики, отримані на студентській лаві, формують світогляд і життєві цілі та цінності, а також зазвичай визначають коло друзів та захоплень в майбутньому.

Щоб Ви побажали колективу кафедри біотехнології і мікробіології та студентам?

Шаленого розвитку, підтримки з боку держави і приватного капіталу та значних наукових відкриттів. Бажаю постійного підвищення якості підготовки спеціалістів та визнання їхнього високого професійного рівня роботодавцями та науковими установами.

 

 

Диптан Людмила

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Вплив бактеріального ліпополісахариду на імунну систему та тривалість життя Drosophila melanogaster» виконала під керівництвом –к.т.н., доц. Красінько В.О. та к.б.н. Дубілей Т.О. (с.н.с., завідувач лабораторії ендокринології ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМНУ).

Нині (березень 2018 р.) працює у ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» асистентом-спеціалістом відділу реєстрації та стандартизації.

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Пошуком роботи я зайнялась вже під кінець другого семестру магістратури, і за порадою однієї з випускниць нашої кафедри вирішила відправити своє резюме на пошту відділу працевлаштування ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Після успішного проходження співбесіди була прийнята на посаду асистента-спеціаліста відділу реєстрації та стандартизації.

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Необхідні якості, якими повинна володіти людина, яка хоче влаштуватися на роботу є відповідальність з якою вона підходить до виконання завдань та бажання навчатися. Не останньою вимогою є знання англійської мови на рівні не нижче середнього.

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Робота в даному відділі пов’язана з процедурою реєстрації та перереєстрації лікарських засобів. Цей вид роботи передбачає збір матеріалів реєстраційного досьє та супровід лікарського засобу на всіх етапах його експертизи. Від правильності поданої інформації з усіх відділів на виробництві, а також від формування документів досьє залежить доля майбутнього лікарського засобу на фармацевтичному ринку. Загалом робота дуже цікава і відповідальна водночас, адже я працюю з реєстраційними документами, де ціна помилки може мати серйозні наслідки для всього підприємства. Кожен день роботи в цій компанії приносить для мене задоволення. Працювати в команді, де тебе навчають, проводять тренінги для успішного злиття з колективом та передають цінний досвід хочеться ще з більшою віддачею.

Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?

Викладачам нашої кафедри бажаю нових звершень у науковій сфері, а студентам – великого терпіння та досягнення поставлених перед собою цілей!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка