Середина осені для студентів Національного університету харчових технологій традиційно знаменується не лише опалим листям та постійними дощами, а й великими святковими Вечорами, де талановиті студенти мають змогу в повній мірі продемонструвати власні таланти на затишній сцені Актової зали університету. І хоча лише кілька тижнів тому цей імпровізований фестиваль взяв свій початок, як вже настала черга відкривати свої двері для гостей представникам факультету біотехнології, технології цукру та водопідготовки, які, як всім відомо, не звикли пасти задніх.
Без розкачки й зайвих слів, Вечір одразу відкривав запальний колективний танець під керівництвом та за участі студентки 4 курсу Павленко Марії. Не даючи й секунду на перепочинок, далі на нас чекала презентація головних героїв – різних за характером та картою емоцій – дійових осіб цього вечора, які мали в короткий термін, за один тиждень, підготувати незабутній Вечір факультету. Ця нелегка доля лягла на плечі вічній оптимістці Samotyos, її повній протилежності, сповненій тривожних передчуттів Shkut, брутальному мачо, який прагне драйву, пристрасті й адреналіну, Shulzhenko, раціонально і логічно мислячому Golubevу, а веселив усіх дивакуватий Lavrega. Не без допомоги незвичайного продавця мандаринів Гіві, який періодично траплявся на їх шляху, ця п’ятірка поступово, номер за номером, все більше наближалась до кінцевої мети. На цій дорозі їм випало відкрити неймовірний й досі небачений талант рок-гурту «БТЦВВ», побачити дикі африканські танці, на хвильку згадати приємні моменти з минулих часів, побачити своїх знайомих викладачів у незвичній ролі студентів, гайнути в часи рок-н-ролу й назад, торкнутися до краєчку душі кожного присутнього в залі вокальним номером «Не питай», продемонструвати всім видовищне файєр-шоу та завершити мандрівку знаменитим гімном «Ми – БТЦВ, дружна родина».
Окремо хочеться згадати, що у залі на вечері були присутні як випускники останніх років, які ще зовсім нещодавно закінчили університет, так і ті, хто закінчував наш учбовий заклад ще в радянські часи. Зокрема, це були представники заводу «Київмедпрепарат» на чолі з виконавчим директором Олександром Яцюком. Перед початком концерту випускники всіх років мали унікальну можливість зануритись у атмосферу студентських років: побувати на екскурсії в музеї історії і розвитку НУХТ, роздивитися цікаву і пізнавальну експозицію у холі університету, і, звичайно, відвідати рідну кафедру, згадати місця «боєвої студентської слави».
Ми щиро дякуємо всім, хто брав безпосередню участь у створенні як святкового Вечора, так і незабутньої атмосфери у Актовій залі та чекаємо на всіх у наступному році.