Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»: вітаємо з перемогою!

18 квітня 2018 р. у стінах найстарішого вищого технічного навчального закладу України та Східної Європи – Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», в якому взяли участь студенти кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. На конкурс було подано 45 студентських наукових робіт з 21 закладу вищої освіти, а після їх рецензування для участі у підсумковій конференції ІІ туру конкурсу було відібрано 31 роботу, серед яких 4 роботи наших студентів-біотехнологів – магістрантів І року навчання та активних учасників студентського наукового гуртка «Biotech». Так у роботі секції «Промислова, харчова і сільськогосподарська біотехнології» презентували свої роботи Дар’я Гаврилкіна та Наталя Корх. Даша зробила доповідь на тему «Синтез фітогормонів продуцентами поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii

ІМВ В-7405, Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241 та Rhodococcus erythropolis ІMV Ас-5017», а Наталя – «Антимікробна активність рослинної добавки на основі зелені часнику у складі м’ясних рублених напівфабрикатів». Під час роботи секції «Біомедична і фармацевтична біотехнології та біоінженерія» виступила Вероніка Макієнко з доповіддю на тему «Регуляція антимікробної та антиадгезивної активності поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405», а Наталія Жалій презентувала свою роботу у секції «Молекулярна біотехнологія та біоінформатика», де вона зробила доповідь на тему «Отримання генетично-модифікованої пшениці з практично цінними властивостями шляхом Agrobacterium-опосередкованої трансформації in planta та in vitro». Доповіді наших студентів зацікавили аудиторію, члени комісії задавали велику кількість питань, на які були отримані ґрунтовні відповіді.

 

Нам дуже приємно, що цього року до складу Галузевої конкурсної комісії даного конкурсу була запрошена доцент кафедри біотехнології і мікробіології, к.б.н. Оксана Ігорівна Скроцька, яка відзначила високий рівень організації та проведення підсумкової конференції, гостинність та теплий прийом, а також широку тематику представлених робіт, що охоплювали все різноманіття сучасної біотехнології.

Слід відмітити, що спонсори та організатори конкурсу подбали про цінні подарунки на лише для призерів, а і для всіх учасників та членів комісії. І от, після підсумкової наради, настав хвилюючий момент оголошення переможців і нагородження учасників. Серед 12 учасників, які отримали дипломи І-ІІІ ступеня, були і наші студенти: Наталя Жалій – Диплом І ступеня, Дар’я Гаврилкіна – Диплом ІІ ступеня, Вероніка Макієнко була відзначена Грамотою за яскраву презентацію, а Наталя Корх – Грамотою за оригінальність ідеї.

Щиро дякуємо організаторам конференції за чудово проведений час і вітаємо наших студентів із перемогою!

Події у світлинах

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка