Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів на кафедрі біотехнології і мікробіології

У квітні кафедра біотехнології і мікробіології провела засідання секції «Біотехнологія мікробного синтезу» в рамках 82-ої наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті», яка щорічно проводиться в нашому університеті. В роботі секції взяли участь біля 70 студентів кафедри. Увазі слухачів було представлено 12 усних доповідей та 18 стендових робіт. Для оцінки якості доповідей було обране незалежне журі.

Доброзичлива вступна промова голови секції професора Карпова Олександра Вікторовича дала поштовх до початку роботи конференції. Були заслухані доповіді з різних напрямів харчової, фармацевтичної, промислової та екологічної біотехнології, які супроводжувалися змістовними мультимедійними презентаціями. Слухачі ставили багато запитань, на які доповідачі намагалися дати змістовні відповіді.

Студенти-магістранти представили результати своєї роботи, які зацікавили слухачів, зокрема, Заєць Анастасія – «Фітопатогенні бактерії в біотехнології», Москаленко Вікторія – «Переваги біологічних шляхів отримання біоводню» та Жанна Товкач – «Міцеліальні гриби як  джерело отримання полісахаридів з імуностимулюючими властивостями». А доповідь Ірини Лутчин – учасниці студентського наукового гуртка «BIOTECH» – «Досягнення біотехнології у розробці протипухлинних вакцин» викликала велику кількість запитань з боку учасників конференції.

Не залишилися поза увагою і стендові доповіді. В короткій перерві між доповідями, юні дослідники мали можливість наочно представили результати своєї наукової діяльності. Їхні відповіді на запитання були достатньо впевненими та аргументованими. Так, доповіді Олени Герасимець «Альфа амілаза як маркер розвитку гострого панкреатиту» та Людмили Диптан «Вплив поліфенольних комплексів червоного вина на характерні показники цукрового діабету 1-го типу», виконані в одній з провідних наукових установ України – Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна під керівництвом д.б.н. Тамари Муратівни Кучмеровської викликали заслужено високий інтерес присутніх. Валентин Моцар  представив на широкий загал  «Розробку амперометричного біосенсора на основі наночастинок металів та нанопористого кремнієвого композиту». Ця робота, виконана на базі Інституту молекулярної біології та генетики НАН України, на сьогодні є однією з найперспективніших у галузі аналітичної біотехнології.

В обговоренні результатів роботи секції взяли участь проф. Пирог Т.П., доц. Волошина І.М., доц. Карлаш Ю.В., доц. Красінько В.О., доц. Скроцька О.І., доц. Антонюк М.М., доц. Тетеріна С.М. та голова секції – проф. Карпов О.В. Було відмічено високу якість студентських наукових робіт. Всім молодим науковцям побажали швидкого завершення розпочатих ними наукових досліджень та продовження наукової кар’єри в аспірантурі НУХТ!

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка