Щорічно виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» є майданчиком ділового співробітництва для 600 тисяч відвідувачів. Тут проходять зустрічі перших осіб компаній зі своїми споживачами, обговорюються нові проекти і вибудовуються стратегічні плани, демонструються передові технології та новинки галузі.
У жовтні студенти-біотехнологи четвертого курсу у супроводі викладачів кафедри БТМ доц. Тетеріної Світлани Миколаївни, ас. Нечипор Тетяни Миколаївни, а також доц. Красінько Вікторії Олегівни у рамках вивчення навчальної дисципліни «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництва з основами HACCР» мали нагоду відвідати головну подію лабораторної індустрії в Україні – «VIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Дана виставка – єдиний масштабний захід в Україні, де представлено весь спектр обладнання, меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.
Виставка поєднала у собі одразу три станції: рішення для фармацевтичних виробництв, мікробіологічних лабораторій та медичної діагностики. Від різноманіття побаченого голова йшла обертом. Студенти здійснили екскурс експозиційною частиною Виставки і мали змогу ознайомитися з презентацією обладнання всесвітньо відомих торгових марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень, а також інноваційними розробками і проектами, що використовуються в лабораторіях. Основна увага студентів була прикута до біотехнологічного напряму виставки, а саме методів біоаналізу та експрес-діагностики.
Цього року компанії представили велику кількість приладів, які використовуються для лабораторного аналізу (хроматографічні системи, мас-спектрометри, електронні мікроскопи, новітнє фільтраційне обладнання і тд.). Сьогодні таке обладнання досить просте у використанні та привабливе зовні. Вразило те, як в наш час легко можна автоматизувати процес лабораторної діагностики (стенд лабораторії харчового виробництва). Експерти радо розповідали про свої фірми, надавали інформаційні матеріали та проводили консультації.
Відвідування виставки подібного типу – приклад часу, витраченого з користю.
Отже, на факультеті БТЦВ студенти навчаються цікаво та кожної миті мають нагоду дізнаватись про щось новеньке!!!