Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Незабутні будні БТ-3-1 на Загальній мікробіології і вірусології

Привіт всім, юні дослідники мікросвіту, майбутні мікробіологи та біотехнологи! Хотілось би поділитися з вами чудовими емоціями, своїм захопленням та враженнями від практичного курсу з дисципліни «Загальна мікробіологія і вірусологія».

Мікробіологія один з найцікавіших, і водночас без сумніву складніших предметів, який хочеться вивчати. А зрозуміти все, що нам розповідають викладачі, допомагають лабораторні роботи, де кожен має змогу попрацювати практично з живими культурами мікроорганізмів, «набити руку» в техніці посівів та пересіві мікробів, навчитися культивувати їх, а також робити різноманітні тести з вивчення фізіології. А як же цікаво дивитися на результати своєї роботи під час аналізу, так як все зроблене власними руками. Так, бувають і випадки коли на чашці Петрі причаїлися «непрохані гості», але і це, робить нас більш відповідальнішими і стимулює працювати краще.

І сьогодні, кожен з нас хоче поділитись своєю власною думкою.
«Дуже подобається те, що в лабораторії достатньо обладнання для всіх студентів. Викладачі кафедри справді піклуються про нас – це приємно» – Анастасія Пахомова.
«На останніх заняттях курсу всі почуваються впевнено, адже протягом семестру в нас було достатньо лабораторних занять, щоб звикнути до роботи з мікроорганізмами. До того ж, ми можемо працювати в групах і допомагати один одному» – Владислава Ткачова.
«Мабуть, всім в дитинстві, а можливо і зараз хотілося б володіти магією і долучитися до створення див. І всі дорослі знають, що магії і чудес не існує. А я з цим не згодна! Бо коли починаєш вивчати, вдумуватися і аналізувати цей світ «найдрібніших черв’ячків», як колись їх назвав містер Левенгук, розумієш – «Ось воно – диво!».  Воно відбувається вже, в цю саму секунду, на ваших очах, під пильним зором через лінзу мікроскопа. Хіба не диво, коли жива істота, яку навіть неозброєним оком не побачиш, створює антибіотики, вітаміни, ферменти. Це ж диво! Справжнє диво! І такими дивами сповнений навколишній світ, а побачити це і повірити допоможуть лабораторні заняття з дисципліни «Загальна мікробіологія і вірусологія» – Марія Лісовська.

Отож, після такого екстремального та насиченого курсу ми впевнено говоримо, що здобули багато навичок у роботі в мікробіологічні лабораторії, що робить нас більш універсальними на ринку праці, щиро дякуємо за таку можливість лектору дисципліни «Загальна мікробіологія і вірусологія» - Тетяні Павлівні Пирог, та викладачам, які керували нами під час практичного виконання роботи – Христині Андріївні Береговій і Ключці Лілії Вікторівні.

Студенти групи БТ 3-1

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка