Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Нові горизонти кваліфікованим бакалаврам!

Промайнув ще один трудоємкий, тяжкий, але водночас такий приємний, довгоочікуваний та радісний тиждень. Чому? Тому, що нарешті завершились захисти кваліфікаційних дипломних робіт студентів-бакалаврів заочної форми навчання, що тривали з 10 по 14 лютого на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ)!

Екзаменаційну комісію очолював доктор технічних наук, професор кафедри БТМ Віктор Стабніков. У складі комісії були доценти кафедри: Вікторія Красінько, Юрій Карлаш, Світлана Тетеріна та асистент кафедри Віктор Удимович (секретар ЕК).

Нестача часу та сну, філіжанка кави, хвилювання та нервування, і ось настала довгоочікувана мить, коли можна впевнено стати за кафедрою для доповіді і з легкістю похизуватися знаннями, здобутими за 4,5 роки та представити себе у повній красі.

Шлях до цієї мети був дуже довгим та не простим і у кожного були свої рецепти його проходження: для когось – це довгі безсонні ночі, а для інших – гори шпаргалок та підручник з мікробіології під подушкою. Тепер це все вже позаду. Настала та довгоочікувана мить, коли студенти кафедри біотехнології і мікробіології отримали кваліфікацію «Бакалавр з біотехнології» за напрямом 6.051401 «Біотехнологія» (спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»).

До захисту на кафедрі біотехнології і мікробіології було представлено 51 дипломний проект бакалаврів, кожен з дипломів є в якійсь мірі унікальним та особливим. Було представлено ряд тем дипломних проектів на особливі та актуальні тематики: Одержання біомаси Pseudomonas fluorescens для виробництва біопрепарату для захисту рослин, Одержання біомаси Saccharomyces boulardii з метою виробництва Ентеролу, Культивування Streptomyces mycarofaciens для виробництва Мідекаміцину, Одержання етаполану культивуванням Acinetobacter sp., Культивування Lactobacillus paracasei для виробництва ветеринарного пробіотика, Одержання ксантану культивуванням Xanthomonas campestris, Культивування Bacillus amyloliquefaciens з метою одержання біопрепарату для стимуляції росту рослин, Одержання біомаси Trichoderma viride для виробництва Тріхофіту, Одержання гентаміцину культивуванням Micromonospora echinospora, Культивування Penicillium canescens для одержання ксиланази, Біосинтез бутанолу Clostridium acetobutylicum та інші не менш важливі.

По завершенню захистів Віктор Стабніков привітав всіх студентів із успішним захистом кваліфікаційних робіт та повідомив, що всі без винятку студенти отримали позитивні оцінки та здобули кваліфікацію біотехнолога.

Тож побажаємо всім новоспеченим бакалаврам успіхів та здійснення мрій, а також успішного вступу у магістратуру!

 

Події у світлинах

 Захисти бакалаврів. Червень 2024 р. 

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка